Ograbił protestującego pod sądem. Policja próbuje go odnaleźć od paru miesięcy

Pod koniec tego sierpnia mężczyzna, który protestował pod Sądem Rejonowym w Tychach koczując pod jego siedzibą, został okradziony z własności o znacznej sumie, którą przechowywał w namiocie. Komenda miejska w Tychach nadal usiłuje namierzyć sprawcę i prosi o pomoc w rozpoznaniu.
KMP Tychy
Poszukiwany podejrzany o kradzież w Tychach
Tyska policja w swoim komunikacie określa zdarzenie jako „przywłaszczenie wyposażenia obozowiska” przy ulicy Budowlanych. Jak precyzuje oficer prasowy tutejszej komendy mł. Asp. Paulina Kęsek, chodzi właśnie o wspomniany protest. Do kradzieży doszło między 29 a 30 sierpnia tego roku; straty wycenione zostały na ponad 5300 złotych.

Po dwóch miesiącach bezowocnych prób ustalenia tożsamości podejrzanego mężczyzny ze zdjęcia policja i prokuratura proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, ubrany w podkoszulek koloru białego, ciemne spodnie na szelkach, ciemne buty, na głowie czapka z daszkiem koloru białego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami KMP w Tycahch – osobiście, pod numerem telefonu 47 85 512 30 lub poprzez e-mail (ppm@tychy.ka.policja.gov.pl).

Policja

Może Cię zainteresować:

Mikołów: rodzice zupełnie pijani, roczny synek z gorączką

Autor: Arkadiusz Korejwo

07/11/2023

Pociąg Kolei Śląskich w Tychach-Mąkołowcu

Może Cię zainteresować:

Kolejna śmierć na torach. Tym razem w Tychach-Mąkołowcu

Autor: Redakcja

10/11/2023

Zatrzymanie podejrzanego o podpalenie w Miedźnej

Może Cię zainteresować:

W Woli podpalono mieszkanie. Trzy osoby poszkodowane

Autor: Redakcja

12/10/2023