Okropne piractwo mercedesa na pasach na Bielskiej w Tychach. Kobietę zmiotłoby jak liść

Prawdziwym „kunsztem” wykazał się kierowca auta, które z pełną prędkością przejechało przez pasy na alei Bielskiej w Tychach mimo, że samochód przed nim zatrzymał się na przejściu. W biały dzień doszłoby tam zapewne do tragedii, gdyby nie rozsądek narażonej pieszej.

Policja - "kogut" na radiowozie

Zdarzenie, do jakiego doszło w środku pogodnego dnia na pozbawionym świateł przejściu przez wielopasmową aleję w centrum Tychów. Trafiło na policyjny serwis „Stop agresji drogowej”, na który trafiają coraz częściej nagrania z telefonów i samochodowych kamer ukazujące różne drogowe szaleństwa.Kierowca mercedesa zlekceważył fakt, że jadący pasem obok samochód zatrzymał się przed zebrą. Podobne incydenty są jedną z głównych przyczyn wypadków z udziałem pieszych; w tym wypadku to prawdopodobnie czujność kobiety na pasach ustrzegła ją od potrącenia. Kierowcy grozi teraz mandat w wysokości 1500 złotych oraz 15 punktów karnych.

Podobna sytuacja przyniosła w zeszłym roku śmierć kobiecie przeprowadzającej rower na przejściu przez Mikołowską na wysokości Mąkołowca.

Wiadukty drogowe na ulicy Mikołowskiej w Tychach

Może Cię zainteresować:

Połowa kluczowego wiaduktu w Tychach nieprzejezdna. Kolejna faza remontu na DK44

Autor: Arkadiusz Korejwo

22/01/2024

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Może Cię zainteresować:

Noworodek uratowany od zachłyśnięcia przez latającą karetkę

Autor: Redakcja

15/01/2024

112 27.04.2023

Może Cię zainteresować:

Śmiertelny wypadek na Mikołowskiej. Rowerzystka zginęła na pasach na skrzyżowaniu

Autor: Redakcja

27/04/2023