Otwarcie nowego przedszkola i żłobka SportArt. Na otwarciu pojawiła się Karolina Naja i Ireneusz Krosny!

Zdobywcy prestiżowej nagrody „Teraz Polska” oficjalnie otworzyli nowe placówki Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Sportowego i żłobka SportArt. Na otwarciu pojawiła się multimedalistka Karolina Naja i mim Ireneusz Krosny. Zobaczcie zdjęcia z otwarcia w galerii pod artykułem.

We wtorek 14 września 2021 roku w Tychach odbyło się oficjalne otwarcie placówek SportArt. Tychy wzbogaciły się o nowy żłobek, a także o nową placówkę przedszkola Sportowo-Artystycznego SportArt. Na otwarciu pojawili się miejscy oficjele, a także sportsmenka Karolina Naja i mim Ireneusz Krosny.

Czym wyróżniają się placówki SportArt?

Jest to 9 przedszkole i 4 żłobek spod szyldu SportArt w Tychach. Placówki te charakteryzują się całościowym wsparciem rozwoju dziecka, które realizowane jest dzięki opiece, wychowaniu i nauczaniu – uczeniu się. Dzięki czemu dzieci mogą odkrywać własne możliwości, sens działania oraz są w stanie gromadzić swoje doświadczenia. W wyniku czego dzieci osiągają dojrzałość, aby podjąć naukę na pierwszych etapach szkolnej edukacji.

Placówki SportArt kładą nacisk na wspieranie wielokierunkowej aktywności dziecka, przy jednoczesnym swobodnym rozwoju, zabawie i odpoczynku.

Dodatkowo warto wspomnieć o ekologicznym podejściu placówek SportArt o czym więcej napisaliśmy w artykule Tyskie przedszkole i żłobek nagrodzone jako jedyne w Polsce godłem "Teraz Polska".

Zaproszeni goście

Pochodząca z Tychów multimedalistka Karolina Naja swoją obecnością przy ul. Armii Krajowej 1 wprowadziła w zachwyt dzieci, które w tym czasie były na zajęciach. Szczególnie dużo emocji wzbudzały olimpijskie medale.

Nowo otwarte obiekty działają od 1 września 2021 roku, ale już pół roku wcześniej po ogłoszeniu naboru cieszyły się ogromną popularnością. Obecnie jak poinformowała nas dyrektorka nowo otwartego przedszkola, wszystkie miejsca są zajęte.