Pani od wywiadów. Spotkanie z Jolantą Fajkowską w Tychach

Słynna dzięki swoim wywiadom z gwiazdami dziennikarka Jolanta Fajkowska spotka się w środę (28 marca) z gośćmi cyklu Tury Kultury w tyskiej Mediatece.

Jolanta Fajkowska
Specjalistka od wywiadów z gwiazdami świata kultury znana też z m.in. Teleexpressu czy Pytania na śniadanie to prawdziwa kosmopolitka - studiowała w Pradze, uczestniczyła w stypendiach zagranicznych w Londynie, Nowym Jorku i Waszyngtonie, relacjonowała festiwal w Cannes.
- Jestem normalnym człowiekiem. Mój medialny wizerunek zupełnie mi nie przeszkadza. Staram się być zawsze dobrze przygotowana do tego, co robię i dlatego niewiele rzeczy jest w stanie mnie zaskoczyć i wytrącić z równowagi. To wynika przede wszystkim z doświadczenia - mówiła w wywiadzie dla serwisu Planeta Kobiet.

A doświadczenie ma niebywałe. Krasomówstwo opanowała do perfekcji - jest członkinią komisji języka mediów przy Radzie Języka Polskiego PAN, Jej liczne wywiady zaowocowały także dwoma ich zbiorami w formie książek „Muzyka z profilu i en face. Rozmowy o jazzie” oraz „Autografy”.

Początek spotkania o godzinie 18; wstęp wolny.

Kinoteatr Jutrzenka w Bieruniu

Może Cię zainteresować:

Kongres Kobiet Województwa Śląskiego w Bieruniu

Autor: Arkadiusz Korejwo

26/02/2024

Autism 2377410 1280

Może Cię zainteresować:

Prośba policjantki o wsparcie jej synka odpisem z PIT

Autor: Redakcja

19/02/2024

Zespół Passaty

Może Cię zainteresować:

Demolka na festiwalu w Opolu zepsuła im karierę. Historia Passatów, pionierskiego zespołu z Tychów

Autor: Arkadiusz Korejwo

16/02/2024