Plaga kradzieży perfum w galerii w Tychach. Policja publikuje kolejne zdjęcia sprawców i prosi o wsparcie

W galerii handlowej Gemini w Tychach w ostatnim czasie rozpanoszyli się złodzieje perfum. Policja na polecenie prokuratury publikuje zdjęcia i rysopisy kolejnych podejrzanych i apeluje o kontakt.

Do wszystkich zajść dojść miało w ,,jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej". Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu tyskiej komendy opublikowali zdjęcia i opisowe rysopisy podejrzanych oraz proszą o kontakt osobisty (al. Bielska 46), telefoniczny (47 85 512 30) lub mailowy (ppm@tychy.ka.policja.gov.pl).

Zdjęcie nr 1:

  • mężczyzna w wieku ok 20-25 lat, ubrany w czarne sportowe buty, spodnie dresowe koloru czarnego oraz ciemno-szarą koszulkę typu T-Shirt. Mężczyzna posiada krótkie jasne włosy oraz zarost na twarzy. Podejrzewany jest o kradzież perfum o wartości przekraczającej 500 zł. Do zdarzenia doszło 6 października.

Zdjęcie nr 2:

  • mężczyzna w wieku ok 25-30 lat, ubrany jest w buty koloru białego, bluzę sportową, t-shirt oraz spodnie koloru czarnego. Ponadto mężczyzna posiada na głowie czapkę z daszkiem oraz torbę sportową koloru czarnego przewieszoną przez ramię. Podejrzewany jest o kradzież perfum o łącznej wartości przekraczającej 500 zł.

Zdjęcie nr 3:

  • mężczyzna w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała, wzroście około 170 cm, zarost na twarzy w postaci brody, ubrany w sweter koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru czarnego, buty sportowe koloru ciemnego;
  • mężczyzna w wieku około 45 lat, tęgiej budowy ciała, wzroście około 175 cm, ubrany w t-shirt koloru białego, spodenki typu jeans koloru jasnego do kolan, buty sportowe koloru jasnego.

Podejrzewani są o kradzież perfum o łącznej wartości przekraczającej 1000 zł.

Zdjęcie nr 4:

  • mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, wzroście około 175 cm, ubrany w krótkie spodenki, bluzę, okulary przeciwsłoneczne, buty sportowe koloru białego, plecak.


KMP Tychy/ak

Kontrola drogowa (zdjęcie ilustracyjne)

Może Cię zainteresować:

21-latek z Tychów pędził autem 178 km/h, mając za nic trudne warunki jazdy - śnieg i deszcz

Autor: Katarzyna Pachelska

22/12/2022

Policjalogo

Może Cię zainteresować:

Wandal z tyskich parkingów ujęty. Mężczyzna niszczył pod koniec lata samochody na terenie centrum miasta

Autor: Redakcja

09/12/2022