Potrącenie 11-latka na przejściu dla pieszych

W czwartek 1 lipca około godziny 17:00 na alei Jana Pawła II w Tycach w pobliżu CityPoint, kierowca potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 11-letniego rowerzystę.

Potrącenie 11-latka

W rejonie „szkieletora” na alei Jana Pawła II kierujący autem potrącił przejeżdżającego przez przejście dla pieszych 11-letniego chłopca.

Na miejsce zdarzenia wezwany został Zespół Ratownictwa Medycznego i patrole Policji. Na czas działań ruch na al. Jana Pawła II na odcinku od budynku dawnej siedziby telekomunikacji do skrzyżowania z ul. Grota - Roweckiego został całkowicie zablokowany.

Z relacji kierującej samochodem jak i świadków wynika, że chłopak wjechał na przejście wprost pod nadjeżdżający pojazd. Na miejsce zdarzenia wezwani zostali rodzice małoletniego. W wyniku potrącenia chłopiec doznał urazów (m.in. głowy). Po zaopatrzeniu przez ratowników medycznych został przetransportowany do szpitala.

Kierująca w chwili zdarzenia była trzeźwa. Dodatkowo na miejsce wezwany został policyjny technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację zdjęciową i zabezpieczył ślady zdarzenia. Wstępne ustalenia pracujących na miejscu Policjantów potwierdzają wersję kierowczyni i świadków. Około godziny 19:30 działania na miejscu zostały zakończone i ruch został przywrócony. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

Informacje pochodzą ze strony: 112Tychy.pl

czytaj więcej:

Kierowca Audi wjechał w znaki na al. Bielskiej

Kierowca Audi wjechał w znaki na al. Bielskiej

Photo 1591122519484 70428711810d

Wjechał hulajnogą w bok samochodu. Został ukarany mandatem

9-latek potrącony przez rowerzystkę. Policja szuka świadków

9-latek potrącony przez rowerzystkę. Policja szuka świadków

Kaffeebart A Nt3z4 PYFNA unsplash

Potrącenie rowerzysty w Tychach

3860 1627593697

Nastolatek został porażony prądem. Dotknął sieci trakcyjnej

Akcja profilaktyczna

Sprawdź co się działo w OW Paprocany!

telefon

Ktoś w Tychach udaje policjanta?