Praktyki w GKS Tychy - pomysł na mądrze spędzone lato dla młodzieży

Młodzi fani futbolu mogą rozwijająco spędzić lato poznać od kulis pracę pierwszoligowej drużyny dołączając w szeregi wolontariuszy KP GKS Tychy. W ramach programu zielono-czarno-czerwonych można sprawdzić się na różnych polach - od tworzenia treści poprzez dział biznesowy do organizacji technicznej spotkań.

Fot. Facebook/GKS Tychy
Stadion Miejski w Tychach

Klub z Edukacji 7 zachęca młodych - szczególnie tych, którzy myślą o okołkosportowej karierze - do zdobywania pierwszego doświadczenia zawodowego nad swoją egidą. - Jeśli jesteś pełnym pasji i zaangażowania uczniem lub studentem, choć nie tylko, chcesz wesprzeć dział marketingu i mediów, poznać od środka zasady funkcjonowania klubu piłkarskiego w każdym z obszarów, dołącz do nas - zachwala inicjatywę sztab GKS.

Szeroka paleta opcji na wolontariat

Dostępne możliwości działania to organizacja meczów i wydarzeń, marketing i komunikacja, organizacja dnia meczowego, obsługa techniczna lub dział biznesu i sprzedaży. Kreatywnej młodzieży drużyna obiecuje możliwość sprawdzenia się w tworzeniu grafik, zdjęć i wideo. Jak więc się zapisać? Tłumaczy to zwięźle klubowy komunikat:

Opisz krótko swoją osobę, zainteresowania i plany na przyszłość i wraz z telefonem kontaktowym oraz wskazaniem obszaru wolontariatu, który najbardziej Cię interesuje prześlij dane na maila: a.fila@kp-gkstychy.pl.
Animacje dla dzieci w tychach

Może Cię zainteresować:

Zajęcia dla dzieciaków w różnych częściach Tychów - lista na lato 2024

Autor: Redakcja

07/07/2024

Piłka w barwach GKS Tychy

Może Cię zainteresować:

Kanapa kibica, transfery i sparingi. GKS Tychy liczy dni do startu sezonu

Autor: Arkadiusz Korejwo

02/07/2024

Zalew Nakło Chechło

Może Cię zainteresować:

Jak nie Paprocany, to co? 10 najfajniejszych kąpielisk w regionie

Autor: Arkadiusz Korejwo

07/07/2024