Giełda płyt oraz zlot foodtrucków w tyskim CH Gemini Park

Od czwartku do soboty odbywać będą odbywały się w galerii handlowej Gemini Park w Tychach jednocześnie kolejne edycje kolekcjonerskiej giełdy płyt winylowych i CD oraz zlot foodtrucków. Oba wydarzenia trwać będą do godziny 21.

Przez trzy dni w godzinach od 9 do 21 fani i zbieracze wydawnictw płytowych - głównie klasycznego rocka, jazzu, muzyki filmowa, popu, bluesa i ciężkich brzmień, ale nie tylko - będą mogli spotkać się w tyskim centrum handlowym w ramach kolejnej edycji giełdy organizowanej przez inicjatywę Płyty w Twoim Mieście. Wszyscy zainteresowani detalami akcji i ofertą mogą skontaktować się z członkami grupy telefonicznie (505067670, 790788929).

Twórcy zlotu to pasjonaci podróżujący po całej Polsce, najczęściej wystawiając się w dużych centrach handlowych. Ich kalendarz jest zaplanowany w tym sezonie co najmniej do października - po więcej informacji zajrzeć można na ich profil FB (link).

W tych samych dniach między południem a 21 spróbować można będzie też przy okazji zakupów smaków świata z wozów zwołanych przez grupę Food Alert - jednego z wiodących organizatorów tego rodzaju imprez w regionie. Poza najpopularniejszymi daniami typu street food szykowane będą m.in. węgierskie kołacze, tajskie rolady lodowe czy orientalne pierożki na parze. Spróbować będzie można do tego rzemieślniczych piw i odpocząć w strefie relaksu. Więcej informacji dostępne na stronie FB wydarzenia (link).

Polonia Tychy

Może Cię zainteresować:

Premiera książki o pierwszym klubie sportowym Tychów w piątek 16 czerwca

Autor: Arkadiusz Korejwo

14/06/2023

Industriada

Może Cię zainteresować:

Industriada 2023 już 17 czerwca! Święto Szlaku Zabytków Techniki rozkręci poprzemysłowe obiekty. Sprawdźcie atrakcje

Autor: Katarzyna Pachelska

10/06/2023

Robotnica a wiki

Może Cię zainteresować:

Quiz z najnowszej historii Tychów. Dziesięć niełatwych pytań!

Autor: Arkadiusz Korejwo

08/06/2023