"Rock na plaży" kolejny rok nie na plaży. Gdzie w tym roku odbędzie się festiwal?

Miejskie Centrum Kultury poinformowało, że w 2021 roku festiwal muzyczny "Rock na plaży" odbędzie się w zmienionej formie i zamiast na plaży, będzie miał miejsce w... teatrze.

IMG 1011

Festiwal od kilku lat odbywał się na Dzikiej Plaży przy Paprocanach. Zeszły rok 2020 był pierwszym rokiem w którym organizatorzy zmienili jego formułę i stworzyli alternatywę w postaci festiwalu "Rock Nie Na Plaży", który w zeszłym roku odbył się w tyskiej Mediatece.

Na wydarzeniu "Rock Nie Na Plaży" na Facebook'u możemy przeczytać "Prezydent Miasta Tychy – Andrzej Dziuba oraz Miejskie Centrum Kultury w Tychach zapraszają na kolejną niestandardową odsłonę dobrze znanego już wydarzenia z blues-rockiem w tle!"

Zmiana miejsca wydarzenia

Tym razem zespół Cree i Dżem wystąpią na scenie teatralnej w Teatrze Małym w Tychach.

"Rock nie na Plaży" odbędzie się tradycyjnie w pierwszy weekend po wakacjach, który w tym roku wypada 4 września. Odejściem od tradycji będzie miejsce, a mianowicie w Teatrze Małym w Tychach. Organizatorzy nie zdradzili jednak, dlaczego zdecydowali się na taką formę wydarzenia.

Spotykamy się 4 września o 18.00 w Teatrze Małym w Tychach, w miejscu, gdzie Dżem grywał jeszcze z Ryśkiem Riedlem, a gdzie grupa Sebastiana Riedla nie występowała już prawie 10 lat - informują organizatorzy. Spotkamy się ponownie, by wspólnie koncertowo spędzić czas - Cree i Dżem zagrają swoje najlepsze utwory, które od lat porywają tłumy - dodają

W zeszłym roku festiwal zmienił swoją formułę ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią Covid-19. Jednak w tym roku mieszkańcy pytają się organizatorów dlaczego zdecydowali się na ponowne zorganizowanie wydarzenia pod dachem, kiedy bezpieczniejsze jest organizowanie wydarzeń na świeżym powietrzu. Niestety organizatorzy nie chcą zdradzić tego sekretu.

Bilety

W tym roku wstęp na festiwal jest biletowany i kosztuje następująco:

  • przedsprzedaż (do 20 sierpnia 2021 r.) - 100 zł
  • sprzedaż regularna (od 21 sierpnia 2021 r.) - 125 zł

Bilety do nabycia na TicketMaster.pl:
https://www.ticketmaster.pl/event/21545
a także w autoryzowanych punktach sprzedaży Ticketmaster.pl w Polsce - pełna lista:
https://www.ticketmaster.pl/feature/special/outlets.html...

Organizacja

Organizatorzy:

  • Miejskie Centrum Kultury w Tychach

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują:

  • Gazeta Wyborcza,
  • Co Jest Grane 24,
  • AntyRadio

Partnerem wydarzenia jest:

  • Ticketmaster Poland

Niezaszczepieni nie mają gwarancji wzięcia udziału

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu obiektu, w którym się odbywa (Teatr Mały Tychy) oraz regulaminu imprez Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, określającego ogólne zasady i warunki uczestnictwa w koncercie (dostępne na stronie www.kultura.tychy.pl). Do udziału w koncercie nie jest wymagane bycie zaszczepionym - na tę chwilę stosujemy zasadę DDM, dystans, dezynfekcja i maseczka, ale przypominamy, że ostateczne warunki udziału w wydarzeniu będą uzależnione od panujących w dniu koncertu wytycznych epidemiologicznych - informują organizatorzy.