Seniorka wysłała do tyskich policjantów list z podziękowaniami. „Prawie się popłakałam ze szczęścia”

Jak informują policjanci z tyskiej komendy, jedna z seniorek mieszkających w Tychach wysłała list z podziękowaniami dla funkcjonariuszy za pomoc. Zobacz treść listu w galerii pod artykułem.

Policjanci z Tychów pomogli seniorce odnaleźć zagubioną torebkę, w której miały znajdywać się jej wszystkie dokumenty, telefon, klucze oraz pieniądze. Jak informują policjanci, roztargniona kobieta przyszła do komendy i opisała całą sytuację dyżurnemu. Wezwano patrol, który pomógł kobiecie. Policjanci pojechali ze zgłaszającą na cmentarz, na którym ostatnio przebywała.

Mundurowi razem z seniorką krok po kroku sprawdzali miejsca, gdzie może znajdować się zagubiona torebka.

Szczęśliwy finał poszukiwań

W pewnym momencie jeden z policjantów dojrzał torebkę w jednym ze śmietników i następnie ją wyciągnął. „Prawie się popłakałam ze szczęścia. Zachowanie policjantów zasługuje na pochwałę…” relacjonowała seniorka na łamach jednego z portali internetowych, za pośrednictwem którego również chciała podziękować policjantom, którzy zaopiekowali się nią w trudnej chwili.

– Ich profesjonalne podejście, życzliwa i spokojna rozmowa zakończyły się sukcesem. Nie wyobrażałam sobie jak bym przetrwała dalsze dni bez znalezienia zguby, zwłaszcza, że jestem osobą samotną w zaawansowanym wieku. Jeszcze raz gorąco dziękuję za rzeczową pomoc, a w szczególności za poświęcony czas, dużą empatię, zaangażowanie, cierpliwość oraz spokojne wysłuchanie moich zeznań – piszę w podziękowaniach tyska seniorka.

– Takie podziękowania są dla nas wyrazem największego uznania, motywują do dalszego działania i dają dużą satysfakcję – informują tyscy mundurowi.

Zobacz treść listu