Seniorka wysłała do tyskich policjantów list z podziękowaniami. „Prawie się popłakałam ze szczęścia”

Jak informują policjanci z tyskiej komendy, jedna z seniorek mieszkających w Tychach wysłała list z podziękowaniami dla funkcjonariuszy za pomoc. Zobacz treść listu w galerii pod artykułem.

Policjanci z Tychów pomogli seniorce odnaleźć zagubioną torebkę, w której miały znajdywać się jej wszystkie dokumenty, telefon, klucze oraz pieniądze. Jak informują policjanci, roztargniona kobieta przyszła do komendy i opisała całą sytuację dyżurnemu. Wezwano patrol, który pomógł kobiecie. Policjanci pojechali ze zgłaszającą na cmentarz, na którym ostatnio przebywała.

Mundurowi razem z seniorką krok po kroku sprawdzali miejsca, gdzie może znajdować się zagubiona torebka.

Szczęśliwy finał poszukiwań

W pewnym momencie jeden z policjantów dojrzał torebkę w jednym ze śmietników i następnie ją wyciągnął. „Prawie się popłakałam ze szczęścia. Zachowanie policjantów zasługuje na pochwałę…” relacjonowała seniorka na łamach jednego z portali internetowych, za pośrednictwem którego również chciała podziękować policjantom, którzy zaopiekowali się nią w trudnej chwili.

– Ich profesjonalne podejście, życzliwa i spokojna rozmowa zakończyły się sukcesem. Nie wyobrażałam sobie jak bym przetrwała dalsze dni bez znalezienia zguby, zwłaszcza, że jestem osobą samotną w zaawansowanym wieku. Jeszcze raz gorąco dziękuję za rzeczową pomoc, a w szczególności za poświęcony czas, dużą empatię, zaangażowanie, cierpliwość oraz spokojne wysłuchanie moich zeznań – piszę w podziękowaniach tyska seniorka.

– Takie podziękowania są dla nas wyrazem największego uznania, motywują do dalszego działania i dają dużą satysfakcję – informują tyscy mundurowi.

Zobacz treść listu

czytaj więcej:

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

"Lewy" towar

Nielegalne papierosy, tytoń i alkohol w Tychach

Allef vinicius f J Tqy ZM Oh18 unsplash

Ukradł kilka tysięcy złotych

Mika baumeister J5yo GZ Ldp SI unsplash

Tyska policja ostrzega przed cyberprzestępcami!

Policja

Tyska grupa SPEED ukarała kierującą 14 punktami karnymi

Bezpieczne lato w Tychach

Akcja "Bezpieczne lato w Tychach"

Policja Tychy

Tyska policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych