Śmiertelne potrącenie na torach. Młoda kobieta przebywała w rejonie "dzikiego przejścia"

W rejonie ulicy Barona na tzw. "dzikim przejściu" doszło do śmiertelnego potrącenia przez pociąg. 22-letnia kobieta zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przebieg zdarzenia.

112tychy.pl
KMP tychy

Do zdarzenia doszło w środę, 26 października po godzinie 19. Młoda, 22-letnia kobieta, która znajdowała się w rejonie "dzikiego przejścia" została potrącona przez pociąg pasażerski relacji Tychy Lodowisko - Dabrowa Górnicza Ząbkowice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg osobowy potrącił kobietę znajdującą się w rejonie „dzikiego przejścia”.

- Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 22-latka poniosła śmierć na miejscu - wyjaśnia asp. szt. Barbara Kołodziejczyk, rzeczniczka prasowa tyskiej komendy policji. - Maszynista był trzeźwy - dodaje.

Na miejscu: prokurator, grupa dochodzeniowo - śledcza KMP Tychy oraz technik kryminalistyki próbwali ustalić przebieg zdarzenia wypadku. Ruch kolejowy w tym czasie odbywał się wahadłowo jednym torem. Działania służb w miejscu zdarzenia trwały około dwie godziny.

czytaj więcej:

Wypadek tychy

Poważny wypadek na skrzyżowaniu Andersa, Burschego i Hlonda

Zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu w Tychach

Zderzenie osobówek na jednym z tyskich skrzyżowań

Wypadek na ul. Żorskiej Tychy

Wypadek w Tychach na ul. Żorskiej

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

Seniorka

Tyscy strażnicy miejscy pomogli zagubionej seniorce

telefon

Ktoś w Tychach udaje policjanta?

Bmw

Kierowca BMW driftował na jednym z tyskich rond