Tradycyjny „Hokej z Gwiazdami” w sobotni wieczór w Tychach

WOŚP i tyski Stadion Zimowy kolejny rok zapraszają na tyską lodową arenę, gdzie w charytatywnym meczu gwiqzd zmierzą się między innymi celebryci, twórcy i weterani hokeja. Bilety-cegiełki w cenie 15 złotych najłatwiej dostać w pubie na Stadionie Zimowym i w lokalu na placu Baczyńskiego.
materiały promocyjne
Hokej z Gwiazdami 2024
To 22. edycja wydarzenia wspierającego finał WOŚP, który w tym roku planowany jest na 29 stycznia. Impreza jest sztandarowym wośp-owvm wydarzeniem w mieście - towarzyszy Orkiestrze od pierwszego tutejszego finału.

Najważniejszym punktem programu będzie jak zwykle mecz Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich z drużyną przyjaciół Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponadto na tafli zaprezentują się łyżwiarki synchroniczne, łyżwiarze figurowi oraz odbędzie się kilka pokazów-niespodzianek.

Bilety-cegiełki w cenie 15 zł złotych (uwaga - płatność tylko gotówką) można nabyć w stadionowym pubie Iglo a także w lokalu 7 Samurai (plac Baczyńskiego - Andromeda), pracowniach reklamy Arkop (Niepodległości 27) i NOL (Uczniowska 7), Studiu Kobiet (Wejchertów 2) i sklepach W jak Wino (Darwina 15) i Body Space w Katowicach (Waltera-Jankego 14).

Muzeum Tyskich Browarów Książęcych

Może Cię zainteresować:

„Wpadnij na browar”. Zimowa wycieczkowa akcja Tyskich Browarów Książęcych

Autor: Redakcja

19/01/2024

Hrap hokej z gwiazdami

Może Cię zainteresować:

W sobotę tradycyjny "kosmiczny mecz" artystów i dziennikarzy na tyskiej arenie. Hokej z Gwiazdami wspiera 31 finał WOŚP

Autor: Redakcja

31/01/2023

Wośp autobus bielsko biała

Może Cię zainteresować:

Wylicytuj próbną jazdę tyskim miejskim autobusem. Aukcja WOŚP trwa do najbliższej soboty

Autor: Redakcja

23/01/2023