Wylicytuj próbną jazdę tyskim miejskim autobusem. Aukcja WOŚP trwa do najbliższej soboty

W ramach tegorocznej edycji WOŚP na jednej ze zbiórkowych aukcji do wylicytowania będzie ponownie możliwość próbnego przejechania się miejskim autobusem po dużym torze z przystankami. Aukcja Orkiestry i PKM Tychy kończy się w sobotę 28 stycznia 2023.

Komuniukacja Miejska w Bielsku-Białej
Wośp autobus bielsko biała

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wraz z PKM Tychy i lokalnym, oddziałem Fundacji Automobilistów
przygotowała charytatywną licytację, której przedmiotem jest atrakcja dla miłośników transportu miejskiego - możliwość sprawdzenia się za kierownicą miejskiego autobusu (bez konieczności włamywania się do zajezdni!).

W kontrolowanych warunkach zamkniętego toru, pod opieką doświadczonego instruktora pokonaj trasę zgodnie z wyznaczonym rozkładem jazdy. Przekonaj się, jak wygląda stanowisko pracy kierowcy i jak prowadzi się prawdziwy autobus - przedstawia swoją inicjatywę tyskie przedsiębiorstwo komunikacji miejskiej.

Aukcja kończy się w sobotę 28 stycznia, a zwycięzcy licytacji powinni stawić się dzień później o 10 rano na torze samochodowym w Tychach przy ulicy Oświęcimskiej, gdzie odbędą się jazdy. Licytacji podlegać będą trzy osobne przejazdy.

Link do aukcji na serwisie Allegro znajduje się tutaj.

Pkmtychy

Może Cię zainteresować:

Autobusy na wodór w Tychach. Za nieco ponad rok mają wyruszyć na linię M10 do Katowic

Autor: Redakcja

22/12/2022

Ryszard Riedel Tychy

Może Cię zainteresować:

Trolejbusem z bluesem po Tychach. Wycieczka śladami legendarnego Ryśka Riedla

Autor: Tomasz Stankiewicz

23/06/2022