Tyszanka Olga walczy z chronicznym bólem kręgosłupa. Operacja pogorszyła sprawę

Olga Bartosiewicz, mieszkanka osiedla M w Tychach, w dojrzałym wieku zapadła na niezwykle bolesne schorzenie kręgosłupa, które uniemożliwia jej normalne życie - a ratująca sytuację operacja okazała się być kolejnym utrapieniem. Kobieta apeluje do ludzi dóbrej woli o wsparcie jej rehabilitacji.

Olga Bartosiewicz
Zwyrodnienie krążków między kręgami szyjnymi i lędźwiowymi zaczęły sprawiać nagle pani Oldze - do zeszłego roku tryskającej wigorem - nieznośny ból i drętwienie rąk i nóg. Trzy zabiegi operacyjne na kręgosłupie, które miały pomóc 43-letniej tyszance, tylko pogorszyły jej położenie - doszło do naruszenia korzeni nerwów rdzenia kręgowego.
Trudność sprawia mi wchodzenie po schodach, a nawet tak proste czynności, jak czesanie się. Nie mówiąc o spacerach, które wiążą się z dużym cierpieniem… - tłumaczy kobieta w swoim apelu.

Kolejne operacje, które są dla kobiety jedynym ratunkiem, obarczone są sporym ryzykiem. Nie obejdzie się też bez kompleksowej rehabilitacji i sprzętu do ćwiczeń uśmierzających ból; nie mówiąc nawet o samych wizytach lekarskich, daje to koszta nie do udźwignięcia dla Olgi i jej męża, z którym opiekują się dodatkowo córką.

Chciałabym wrócić do normalnego trybu życia, być samodzielna. Wiem, że do tego jeszcze długa droga, ale wierzę, że będzie dobrze. Bardzo proszę o wsparcie. Dzięki Waszej pomocy moje dni mogą stawać się coraz mniej bolesne - podsumowuje pani Olga.

Chcący udzielić pomocy mogą to zrobić poprzez zbiórkę na portalu Siepomaga (link).

Marta wojcik zaginela

Może Cię zainteresować:

Bieruń. Zaginęła 40-letnia Marta Wójcik. Jeśli masz informacje - skontaktuj się z policją

Autor: Redakcja

14/12/2023

Świątecznie udekorowana witryna

Może Cię zainteresować:

Strójcie się, tyscy przedsiębiorcy! UM prowadzi konkurs na świąteczną witrynę

Autor: Arkadiusz Korejwo

11/12/2023