Strójcie się, tyscy przedsiębiorcy! UM prowadzi konkurs na świąteczną witrynę

Samorząd Tychów ogłosił zasady rywalizacji o laur najpiękniej ozdobionej na Boże Narodzenie i/lub Nowy Rok witryny przedsiębiorstwa na terenie miasta. Eksperckie jury chce docenić te, które wnoszą najwięcej do estetyki miasta.

Freepik
Świątecznie udekorowana witryna


Niezależnie od profilu działalności - czy to sklep, punkt usługowy, warsztat, kawiarnia czy inny zakład - przedsiębiorcy działający w Tychach zachęcani są do uczestnictwa w świąteczno-noworocznych zawodach. Doceniane będą pomysłowa estetyka i niebanalne rozwiązania; celem nadrzędnym, jak tłumaczą urzędnicy, jest dbałość o wizerunek miasta.

Zasady świątecznego konkursu dla tyskich firm

W konkursie mogą wziąć udział mikro-, mali i średni przedsiębiorcy. Zgłoszenie przyjmowane będą od dziś (11 grudnia) do 11 stycznia. Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (link).

Frontowe dekoracje oceni jury złożone z miejskiej konserwator zabytków Anny Syski, projektanta nowego centrum miasta Michała Lorbieckiego oraz odpowiedzialnej w urzędzie miejskim za promocję Magdaleny Łuki.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest do pobrania tutaj; więcej informacji pod numerami telefonu 32 776 31 03, 32 776 31 05.

Talia turniejowa Polskiego Związku Skata - Tychy, Brama Słońca

Może Cię zainteresować:

Brama Słońca jako szczęśliwa siódemka. Na nowej sportowej talii kart do skata

Autor: Arkadiusz Korejwo

08/12/2023

Fff

Może Cię zainteresować:

Władze Tychów pytają mieszkańców o rowerową szosę do Katowic

Autor: Arkadiusz Korejwo

08/12/2023

Wystawa fotograficzna "Przemiana"

Może Cię zainteresować:

Przemiana Katowic w Tęczy. Dziś premiera najnowszej tyskiej fotowystawy

Autor: Arkadiusz Korejwo

27/11/2023