Utrudnienia w ruchu na ul. Budowlanych w Tychach. Rusza remont i wymiana nakładki

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach poinformował o planowanym remoncie ulicy Budowlanych. Prace mają rozpocząć się 9 czerwca 2022 r. Potrwają kilka dni.

Google Earth
Remont ul Budowlanych w Tychach1

Nowa nakładka zostanie położona na odcinku ulicy Budowlanych pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Edukacji i aleją Bielską, a skrzyżowaniem na Hotelowcu. Dodatkowo MZUiM Tychy informuje, że zostanie wyremontowany prawy pas ruchu.

Według planu remont i utrudnienia w ruchu rozpoczną się w czwartek, 9 czerwca 2022 r. Wszystko uzależnione będzie od pogody. Tak samo od pogody zależny będzie koniec prac drogowych na tym odcinku. MZUiM informuje, że remont i wymiana nakładki mają potrwać do 17 czerwca 2022 r.

– W pierwszej kolejności stara nawierzchnia zostanie sfrezowana, a kolejno na tak przygotowanym podłożu ułożona zostanie nowa asfaltowa nakładka. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków, ponieważ roboty będą generować utrudnienia w ruchu – informują tyscy urzędnicy.

Coraz bliżej uruchomienia systemu ITS w Tychach

Ostatnio Miejski Zarząd Ulic i Mostów poinformował o zakończeniu utrudnień na dwóch tyskich skrzyżowaniach. Od 2 czerwca można przez nie przejechać bez utrudnień.

  czytaj więcej:

  L 5

  Tychy gotowe na zimę!

  In 20210616 123427639

  Co słychać na skrzyżowaniu przy „Budowlance” w Tychach?

  Autobus wpadł do wykopu w Tychach

  Tyski autobus wpadł do wykopu

  Remont nawierzchni zatoki autobusowej

  Utrudnienia dla pasażerów w Tychach

  Skrzyżowanie Tychy

  Kolejne skrzyżowanie w Tychach w przebudowie

  "Szkieletor"

  Coraz bliżej rozbiórki tyskiego „szkieletora”

  Stoczniowców nakładka

  Remonty dróg i chodników w Tychach