W czwartek kolejne Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Kolejna edycja tyskiego spotkania pracodawców, urzędników i zainteresowanych ofertami zatrudnienia czy założeniem własnej działalności rozpocznie się w czwartek (18 maja) o 10, jak zwykle w pomieszczeniach na Stadionie Miejskim.
targi pracy październik 2022 3

Formuła wydarzenia pozostaje bez zmian - będzie to okazja do zapoznania się z ofertami pracy prywatnych firm, służb cywilnych i mundurowych. Doradcy z urzędów pracy - nie tylko tyskiego, ale także powiatowych z Mikołowa i Pszczyny - wyjaśnią, co można załatwić dzięki jego środkom i pośrednictwu, a przedstawiciele skarbówki i ZUS wyjaśnią zawiłości związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej.

Targi potrwają do godziny 13.

Chętni będą mogli skonsultować się także z prowadzącym różne programy wsparcia wojewódzkim urzędem pracy w Katowicach, odpowiedzialnymi za przydział funduszy unijnych czy nawet specjalistami z Państwowej Inspekcji Pracy. Doradztwo i możliwość odbycia kursów czy staży zaoferuje młodzieży szkolnej Młodzieżowe Centrum Kariery.

Organizatorami Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości są tyski samorząd terytorialny, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.

Stadion Miejski w Tychach fot. UM Tychy

Może Cię zainteresować:

Już 11 października 2022 Targi Pracy i Przedsiębiorczości na stadionie w Tychach

Autor: Redakcja

10/10/2022

targi pracy październik 2022 3

Może Cię zainteresować:

Galeria: relacja z Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości. Wielu mieszkańców przybyło po oferty i porady

Autor: Redakcja

11/10/2022