Wieczorne zderzenie na skrzyżowaniu ulic Edukacji i Elfów w Tychach. Zobacz zdjęcia

Jak informuje portal 112tychy.pl w sobotni wieczór 16 października po godzinie 19 na skrzyżowaniu ulic Edukacji i Elfów doszło do zderzenia dwóch samochodów.

16 października po godzinie 19 było już ciemno. Na skrzyżowaniu ulic Edukacji i Elfów spotkały się dwa auta. Na nieszczęście jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca mercedesa biorącego udział w zderzeniu nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy auta marki Kia.

Natychmiastowa pomoc i chwilowe utrudnienia w ruchu

Od razu po zgłoszeniu zdarzenia drogowego na miejsce zostały wysłane zastępy tyskiej Straży Pożarnej, zespół ratowników medycznych oraz patrol Policji. Na czas pracy służb, ruch na skrzyżowaniu odbywał się wahadłowo. Osoby które znajdowały się w pojazdach podczas zderzenia, trafiły pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście okazało się, że nie doznały one poważnych obrażeń.

Po udokumentowaniu miejsca, w którym zaszło zdarzenie, uszkodzone pojazdy zostały usunięte ze skrzyżowania, a strażacy znaturalizowali plamy płynów eksploatacyjnych. Policjanci Komendy Miejskie Policji Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

Zdjęcia pochodzą z portalu 112tychy.pl