Wypadek w Tychach na ul. Żorskiej. Kierowca BMW przejechał leżącego mężczyznę

Jak informuje portal 112tychy.pl w sobotę 18 grudnia 2021 roku, na ul. Żorskiej w Tychach doszło do wypadku. Kierowca BMW najechał na mężczyznę.

Około godziny 17:00 dyżurni miejskiej straży pożarnej i policji otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Żorskiej obok budynku wielorodzinnego 89b doszło do wypadku. Z informacji przekazanych służbom wynikało, że samochód osobowy miał przygnieść mężczyznę.

Na miejsce wysłano zespół ratownictwa medycznego oraz zastępy straży pożarnej i patrol policji. Po dotarciu służb na miejsce, zgłoszenie zostało potwierdzone. Mężczyzna znajdował się pod samochodem. Strażacy przy użyciu poduszek pneumatycznych unieśli BMW i wydostali mężczyznę.

2 promile alkoholu

Badanie alkomatem przytomnego, którego wydostano spod auta miało wykazać około dwóch promili alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu. Mężczyzna został przekazany pod opiekę ratowników medycznych i przewieziony do szpitala.

Jak informuje portal 112tychy.pl według ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że mężczyzna leżał na osiedlowej uliczce, a kierowca BMW miał go nie zauważyć i z niewielką prędkością na niego najechać. Na miejscu zdarzenia pojawił się też policyjny technik. Zabezpieczono ślady i wykonano pełną dokumentacje zdarzenia.

czytaj więcej:

niewybuch tychy kościuszki

Saperzy interweniowali na Kościuszki w Tychach

Potrącenie mężczyzny na przejściu dla pieszych w Tychach

Potrącenie na przejściu dla pieszych w Tychach

Skradzione motocykle w Tychach

W Tychach skradziono dwa motocykle

Oficjalne ślubowanie w tyskiej komendzie

Do służby w tyskiej komendzie wstąpili nowi policjanci!

Zderzenie na skrzyżowaniu ul. Edukacji i Elfów

Wieczorne zderzenie na tyskim skrzyżowaniu

Potrącenie pieszych na przejściu dla pieszych

Potrącenie matki z dzieckiem na przejściu dla pieszych

Bmw

Kierowca BMW driftował na jednym z tyskich rond