Wypadek w Tychach na ul. Żorskiej. Kierowca BMW przejechał leżącego mężczyznę

Jak informuje portal 112tychy.pl w sobotę 18 grudnia 2021 roku, na ul. Żorskiej w Tychach doszło do wypadku. Kierowca BMW najechał na mężczyznę.

Około godziny 17:00 dyżurni miejskiej straży pożarnej i policji otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Żorskiej obok budynku wielorodzinnego 89b doszło do wypadku. Z informacji przekazanych służbom wynikało, że samochód osobowy miał przygnieść mężczyznę.

Na miejsce wysłano zespół ratownictwa medycznego oraz zastępy straży pożarnej i patrol policji. Po dotarciu służb na miejsce, zgłoszenie zostało potwierdzone. Mężczyzna znajdował się pod samochodem. Strażacy przy użyciu poduszek pneumatycznych unieśli BMW i wydostali mężczyznę.

2 promile alkoholu

Badanie alkomatem przytomnego, którego wydostano spod auta miało wykazać około dwóch promili alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu. Mężczyzna został przekazany pod opiekę ratowników medycznych i przewieziony do szpitala.

Jak informuje portal 112tychy.pl według ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że mężczyzna leżał na osiedlowej uliczce, a kierowca BMW miał go nie zauważyć i z niewielką prędkością na niego najechać. Na miejscu zdarzenia pojawił się też policyjny technik. Zabezpieczono ślady i wykonano pełną dokumentacje zdarzenia.

czytaj więcej:

Cyberprzestepczosc

Tyszanka straciła prawie 80 tysięcy „na pracownika banku”

Wyoadek elektrociepłownia tychy 24.05.2023

Tragiczna śmierć w tyskiej elektrociepłowni

policja tychy 23.04.2023

Mecz z GieKSą trzeba było przerwać przez incydenty

Drogówka

Efekty kolejnej akcji antyalkoholowej tyskiej drogówki

Bieruń agresor 16 02 2023

Bieruń: dusił i kopał kobietę po 60-tce

Kradzież 22 1 2023 1

Złodziejka kosmetyków w Gemini Park - zdjęcia i apel

Policja Tychy

Tyscy policjanci poszukują sprawców uszkodzeń w mieście