Zabójstwo Małgorzaty W. z okolic Bierunia: partner kobiety zatrzymany

Po około trzech tygodniach poszukiwań zatrzymano 34-latka podejrzanego o zabicie Małgorzaty W., swojej partnerki. Grozi mu dożywocie.

KPP w Bieruniu
Zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo Małgorzaty W.

Poszukiwania uznanej początkowo za zaginioną 32-letniej Małgorzaty W. rozpoczęli 22 kwietnia policjanci z komendy powiatowej w Bieruniu. Rodzina kobiety zgłosiła, że po kłótni z partnerem miała wyjść z domu i odjechać samochodem w nieznanym kierunku.

Najoierw lokalna policja kryminalna przesłuchali świadków i przeczesywali wielokrotnie teren, w którym odnaleźli jej samochód. Po zweryfikowaniu poszlak nie wykluczono żadnej z hipotez, włącznie z tą, że kobieta nie żyje, a do jej zaginięcia przyczyniła się bliska jej osoba.

Po ponad 2 tygodniach zawężania tropu do poszukiwań włączyli się kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach; przy ich współpracy zatrzymano wspomnianego partnera Małgorzaty W., który jest podejrzewany o zabójstwo i pozbycie się ciała w „okrutny” sposób, jak czytamy w depeszy KPP w Bieruniu. 34-latek nie miał dotychczas problemów z prawem,


Po zatrzymaniu został doprowadzony do mysłowickiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa; sąd zdecydował, że kolejne 3 miesiące spędzi teraz w areszcie.

Siekiera zatrzymana przez policję 4.05.2024, Bieruń

Może Cię zainteresować:

Bieruń: porąbał siekierą majątek i sterroryzował żonę

Autor: Redakcja

09/05/2024

Interwencja LPR na Paprocanach 4 maja 2024

Może Cię zainteresować:

Tychy: pierwszy tegoroczny wypadek przy skokach do wody

Autor: Redakcja

06/05/2024

Zatrzymanie w Imielinie 19 kwietnia 2024

Może Cię zainteresować:

Imielin: usiłowanie zabójstwa na libacji

Autor: Redakcja

24/04/2024