Zabójstwo w jednym z tyskich mieszkań. Co wiadomo do tej pory?

23 listopada w godzinach porannych w jednym z tyskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 28-latki. O ciele poinformował 40-letni mężczyzna. W sprawie prowadzone jest śledztwo.

Unsplash.com
Scott rodgerson ff H Gk I Nfy Y unsplash

W godzinach porannych do tyskiego komisariatu zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że dokonał zabójstwa kobiety. Wskazał, gdzie zwłoki zabitej kobiety się znajdują. Po przyjęciu tej informacji, funkcjonariusze niezwłocznie udali się do wskazanego mieszkania przy ul. Sienkiewicza w Tychach.

Po dotarciu na miejsce, patrol potwierdził, że w mieszkaniu znajduje się ciało młodej kobiety. W tym samym czasie mężczyzna, który powiadomił policjantów znajdował się w Knurowie w okolicach cmentarza, gdzie został zatrzymany.

Młoda kobieta została uduszona?

- Na podstawie przeprowadzonych oględzin w miejscu ujawnienia zwłok oraz samych oględzin zwłok, wszczęte zostało śledztwo w sprawie zabójstwa. Prawdopodobną przyczyną zgonu jest uduszenie - informuje Prokuratura Rejonowa w Tychach.

40-latkowi grozi dożywocie!

40-latek w środę 24 listopada 2021 roku usłyszał zarzut zabójstwa, za które grozi mu kara dożywotniego więzienia. Podejrzany przyznał się do zabójstwa. Złożył on wyjaśnienia, w których szczegółowo opisał przebieg zdarzenia. Prokuratura wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu. Ze względu na dobro postępowania dalsze szczegóły zabójstwa nie mogą zostać ujawnione.

W sprawie zabójstwa portal NowinyTyskie.pl pisał w artykule: Zabójstwo w Tychach.

czytaj więcej:

Upadek z wysokości w Tychach

Śmierć 22-latki w Tychach

3894 1629034326

Śmierć wskutek upadku. Mężczyzna wypadł z okna budynku

Mika baumeister J5yo GZ Ldp SI unsplash

Tyska policja ostrzega przed cyberprzestępcami!

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

4088 1637433466

Śmierć mężczyzny na jednej z tyskich ulic

Jonas leupe o0 A5 Bp Hxzi U unsplash

Wyłudził kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Policja

Tyska grupa SPEED ukarała kierującą 14 punktami karnymi