Zderzenie osobówek na jednym z tyskich skrzyżowań. Zobacz zdjęcia!

Jak informuje portal 112tychy.pl we wtorek 11 stycznia około godziny 17.40 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulic Stoczniowców 70 i Konecznego.

W zdarzeniu drogowym brali udział kierujący pojazdami Alfa Romeo i Hyundai. Na miejsce został wysłany zespół ratownictwa medycznego, zastępy straży pożarnej i patrol policji. Po dotarciu służb na miejsce okazało się, że jeden z pojazdów (Hyundai) po uderzeniu przez drugi pojazd (Alfę Romeo) znalazł się na lewym boku.

Z pomocą osobom podróżującym pojazdami ruszyli świadkowie zdarzenia. Pomimo poważnych uszkodzeń pojazdów kierowcy nie wymagali pomocy medycznej. Na czas działań służb prawy pas ulicy Stoczniowców 70 w kierunku ulicy Jaśkowickiej został zamknięty dla ruchu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu Policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca Hyundaia, który skręcając w lewo z ul. Stoczniowców 70 w ul. Konecznego wymusił pierwszeństwo na jadącym na wprost w kierunku ul. Jaśkowickiej kierowcy Alfy Romeo.

Zobacz zdjęcia!

czytaj więcej:

Karambol w Tychach

Karambol na rondzie Paprocańskim w Tychach

Zderzenie na skrzyżowaniu ul. Edukacji i Elfów

Wieczorne zderzenie na tyskim skrzyżowaniu

Policja Tychy

Groźny wypadek z udziałem rowerzystki

Pożary śmietników w Tychach.

Nocne pożary na osiedlu C w Tychach

4088 1637433466

Śmierć mężczyzny na jednej z tyskich ulic

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

telefon

Ktoś w Tychach udaje policjanta?