32. finał WOŚP w Tychach - część klubowa w Undergroundzie

W sobotę (27 stycznia), przeddzień 32. finału WOŚP, tyski Underground Pub zaprasza na koncerty i licytacje, natomiast w dzień finału można będzie wziąć udział w turnieju rzutek.

materiały promocyjne
Zespół Leepy


Sobotnie wydarzenie rozpocznie o godzinie 19 występ młodego tyskiego zespołu Petrykora nawiązującego do klasycznego hard rocka. Godzinę później na scenie pojawi się grupa Viadomo, której debiutancki album Podróż to bluesowe brzmienia z emocjonalnymi tekstami ix popowym, piosenkarskim zacięciem.

O 21 wystąpi Kąkol - ośmioosobowy projekt zestawiający rapera, wokalistę, pełen zespół rockandrollowy i brzmienia alektroniczno-gramofonowe. „Niczym ten Chwast, rozprzestrzeniamy ciężkie brzmienia zatruwając swoją zajawką” - mówią o sobie.

Na koniec publikę porwać spróbuje skład Leepy - zwycięzcy nagrody publiczności zeszłorocznego przeglądu „Nowa fala tyskich brzmień”. Grają nowoczesny, energiczny blues-rock i alt-rock z rapowanym wokalem.


Faworyci tyskiej publiki zamkną tegoroczny cykl koncertów na Paprocanach

Cena wstępu - dowolny datek do puszki Orkiestry.

Niedziela - turniej steel darta

W niedzielę klub organizuje kameralny turniej steel darta - odmiany gry, w której używa się metalowych lotek. Wpisowe wynosi 30 złotych do puszki WOŚP. Początek o godzinie ; gra odbędzie się w systemie grupowym - konieczne są wcześniejsze zapisy (516 452 211, undergrounddart01@gmail.com).

Zespół Leepy

Może Cię zainteresować:

Faworyci tyskiej publiki zamkną tegoroczny cykl koncertów na Paprocanach

Autor: Arkadiusz Korejwo

21/08/2023

Festiwal Port Pieśni Pracy

Może Cię zainteresować:

Pubowa rozgrzewka z tyskim posłem, czyli szanty pod Browarem Książęcym

Autor: Arkadiusz Korejwo

24/01/2024

"Córki króla Leara"

Może Cię zainteresować:

Teatr Mały też gra dla WOŚP. „Córki króla Leara” w tyskiej Andromedzie

Autor: Arkadiusz Korejwo

24/01/2024