Boginie polskiej estrady 11 sierpnia nad tyskim Jeziorem Paprocańskim

Mistrzyni wokalu z katowickiej Akademii Muzycznej ze swoim piątkowym recitalem standardów wielkich wykonawczyń tradycyjnego polskiego popu wprawią w nostalgiczny nastrój słuchaczy zgromadzonych przy plenerowej scenie w tyskim OW Paprocany. Wstęp wolny.

MCK Tychy
Barbara Broda-Majon

Gościem kolejnego letniego koncertu nad jeziorem będzie wokalistka, aktorka i nauczycielka wokalistyki z katowickiej Akademii Muzycznej Barbara Broda-Malon. Na program koncertu składają się estradowe standardów Alicji Majewskiej, Ireny Jarockiej, Anny Jantar, Anny German i Ewy Demarczyk.


Towarzyszyć jej będzie zespół złożony ze skrzypka Sebastiana Malona i pianisty Grzegorza Kasperczyka, z którym koncertuje wykonując piosenkę poetycką, aktorską (filmową, musicalową), ale tekże rockowe ballady - w maju 2019 wystąpiła w koncercie Polskiego Radia „Windą do nieba” poświęconym zespołowi 2+1, a w czerwcu 2022 wystąpiła z Wojciechem Cugowskim podczas 59. festiwalu w Opolu.

Początek recitalu o godzinie 20 na plenerowej scenie nieopodal placu zabaw w OW Paprocany. Organizatorem koncertu jest MCK Tychy.

Kort do gry w padla

Może Cię zainteresować:

Tyskie korty zapraszają dzieciaki do bezpłatnej nauki modnej gry w padla

Autor: Arkadiusz Korejwo

07/08/2023

Robotnica a wiki

Może Cię zainteresować:

Quiz z najnowszej historii Tychów. Dziesięć niełatwych pytań!

Autor: Arkadiusz Korejwo

08/06/2023

Philip Bracken

Może Cię zainteresować:

Australijski piosenkarz zakołysze Paprocanami w piątkowy wieczór 4 sierpnia

Autor: Arkadiusz Korejwo

02/08/2023