Co tam, panie, w tyskim GKS-ie? Sparingi, terminarz ligi, karnety i prezenty dla jubilatów

Lada dzień piłkarze czołowej tyskiej drużyny zaczną przygotowania do ruszającego za miesiąc nowego sezonu ligowego. Klub promuje ofertękarnetową oraz przygotował specjalne atrakcje dla kibiców obchodzących swoje urodziny; PZPN podał natomiast do wiadomości wstępny plan rozgrywek rundy jesiennej przedpola Ekstraklasy.Cykl przygotowań do nowego sezonu rozpoczyna się 19 czerwca. 22 czerwca drużyna rozegra sparing z Podbeskidziem Bielsko-Biała; kolejne spotkania kontrolne odbędą się 26 i 29 czerwca (z MFK Karvina) oraz 5 (z Bruk-Betem Niecieczą) i 10 lipca.

Sezon 2024/2025 w piłkarskiej pierwszej lidze tyski GKS rozpocznie 20 lub 21 lipca od spotkania z Miedzią Legnica przy Edukacji Pierwszy wyjazd pośle zielono-czarno-czerwonych 27/28 lipca na drugi koniec mapy - do Kołobrzegu, gdzie zmierzą się z tegorocznym beniaminkiem Kotwicą.

Rozgrywki Fortuna 1, Ligi rozpoczną się 19 lipca, a zakończą r26 maja; spotkania będą rozgrywane od piątku do poniedziałku z wyjątkiem dwóch kolejek wtorek-czwartek. Mecze w rundzie jesiennej potrwają do pierwszego tygodnia grudnia.

GKS Tychy w sezonie 2024/2025 Fortuna 1, Ligi - runda jesienna

Kolejne kolejki rundy jesiennej to: 3/4 sierpnia (domowy z Wartą Poznań), 10/11 sierpnia (z Chrobrym Głogów), 17/18 sierpnia (z Odrą Opole), 21 sierpnia:(z Pogonią Siedlce), 24/25 sierpnia (z Bruk-Betem Niecieczą), 31 sierpnia/1 września (z Wisłą Płock), 14/15 września (z Ruchem Chorzów), 21/22 września (ze Stalą Stalowa Wola), 28/29 września (ze Stalą Rzeszów), 5/6 października (z ŁKS-em Łódź), 19/20 października (z Polonią Warszawa), 26/27 października (ze Zniczem Pruszków), 2/3 listopada (z Wisłą Kraków), 9/10 listopada (z Arką Gdynia), 23/24 listopada (z Górnikiem Łęczna), 30 listopada/1 grudnia (z Miedzią Legnica). I 7/8 grudnia (z Kotwicą Kołobrzeg).

Trójkolorowa promocja urodzinowa

Dla kibiców, którzy w dzień meczu domowego GKS-u obchodzą swoje urodziny, klub przygotował specjalny pakiet, w ramach którego otrzymają spersonalizowaną koszulkę GKS-u, a ze stadionowego telebimu zobaczą życzenia od jednego z zawodników, które będzie można też pobrać i zachować w formie pliku wideo. Osobiste życzenia złożą też wiernemu fanowi meczowy spiker oraz trener Dariusz Banasik - pisemnie na klubowej kartce.

Dodatkowo solenizant będzie mógł wejść po meczu na boisko, by odebrać gadżety i zapolować do fotki z graczem „trójkolorowych”. Więcej informacji o akcji dostępne w dziale marketingu drużyny (e-mail - a.fila@kp-gkstychy.pl).

Karnety GKS Tychy na sezon 2024.2025

13 czerwca klub otworzył drugą pulę sprzedaży karnetów na nadchodzące dwie rundy. Ci, którzy się na niego zdecydują, mogą liczyć na tę samą cenę na mecze domowe, co w poprzednim sezonie, a jako dodatek wstęp na pierwsze spotkanie w Tychach w ramach Pucharu Polski. Faza potrwa do końca czerwca; w odróżnieniu od trzeciej puli można też zarezerwować sobie to samo miejsce, co dotychczas.

Na niezmienioną cenę liczyć mogą także wszyscy fani, którzy kupili karnet na poprzedni sezon. Karnetowicze „zwykli” i VIP dostają też dostęp do ekskluzywnych konkursów, loterii i innych podobnych atrakcji. Wejściówki sezonowe do babycia w serwisie biletowym GKS Tychy (link).

Briefing prasowy GKS Tychy 3 czerwca 2024

Może Cię zainteresować:

"Musi być ogień w oczach". Prezes piłkarskiego GKS o sezonie

Autor: Arkadiusz Korejwo

06/06/2024

Wodny pac zabaw w OW Paprocany

Może Cię zainteresować:

Wodny Plac Zabaw - innowacyjna atrakcja Paprocan - znów aktywny

Autor: Redakcja

15/06/2024

Tychy Rowerowa Stolica Polski

Może Cię zainteresować:

Tychy walczą o Rowerową Stolicę Polski 2024. Będą znów liderem województwa?

Autor: Arkadiusz Korejwo

01/06/2024