Erotyczny spektakl krępowania ciała w tyskim Underground Pub

W piątek (8 września) wieczorem w ramach IX edycji festiwalu teatru niezależnego Andromedon w tyskim klubie muzycznym Underground Pub zagości japońska sztuka shvbari - erotycznego wiązania partnera - w wykonaniu dwojga perfoermerów. Spektakl przeznaczony tylko dla widzów dorosłych.

Krimson Kinbaku

Para performerów znanych jako Sir Grant i Marta Wredna Wiedźma zaprezentuje w tyskim klubie związanym z kulturą alternatywną swój projekt Krimson Kinbaku poświęcony tak zwanemu rope art - łączącej w sobie zmysłowość i brutalność artystycznej formie krępowania ciała pokrewnego subkulturze erotycznej BDSM - miłośników sadomasochizmu. Artyści biorą na warsztat jej osadzoną w japońskiej tradycji odmianę znaną jako shibari.

Tyszanka Marta Wredna Wiedźma to modelka i performerka osadzona w estetyce sensualnej i znana zarówno z komercyjnych projektów jak ról w niszowych teledyskach. Jej partner w projekcie, pochodzący z Australii Sir Grant poza performance zajmuje się także fotografią dokumentalną i propagowaniem shibari w Polsce; blisko współpracuje z wrocławskim klubem Pandora, jednak ten zafascynowany dualizmem miłość-śmierć twórca występował na scenach całej Europy.

Początek seansu o godzinie 21; rezerwacja wejściówek poprzez e-mail (festiwalandromedon@gmail.com). Więcej informacji o IX Tyskim Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon na ich stronie internetowej (link).

Zachciało się wam Kalwaryi

Może Cię zainteresować:

Tyski Andromedon: polonijny teatr z komedią o wiejskich stosunkach

Autor: Arkadiusz Korejwo

06/09/2023

Serce serduszko 2014

Może Cię zainteresować:

Familijny film w parku na tyskim osiedlu A na zakończenie lata

Autor: Arkadiusz Korejwo

07/09/2023

Robotnica a wiki

Może Cię zainteresować:

Quiz z najnowszej historii Tychów. Dziesięć niełatwych pytań!

Autor: Arkadiusz Korejwo

08/06/2023