Fanklub klasycznych aut z Tychów co środę zdradza historie ze swego świata

Środowe Historie to najnowsza inicjatywa Tyskiego Ruchu Klasyków - grupy zapaleńców pielęgnujących starsze pojazdy i wiedzę o nich na najróżniejsze sposoby. Tym razem mowa o cotygodniowym cyklu w internecie, w którym snuć będą się gawędy o retro wozach i wózkach.

Trk

Inicjatorzy chcą co środę otwierać przed odbiorami w mediach spółecznościowych „garaż pełen historii, benzyny i niezapomnianych chwil”. Przedstawiane będą sylwetki pojazdów, ich właścicieli oraz sposoby, w jakie kultywują swoją pasję.


W cyklu na facebookowym profulu TRK do tej pory przedstawiono m.in. Punto w rzadkiej wersji kabrio, Skodę Favorit i "odpicowanego" Żuka. W zeszłym roku grupa hucznie obchodziła 50-lecie Fiata 126p; są widoczni przy okazji różnych wydarzeń - ważne imprezy sportowe, finały WOŚP - a w ostatnie święta przez Tychy przejechała parada aut w bożonarodzeniowych dekoracjach.


Zbliża się parada aut-choinek! Tyski Ruch Klasyków świętuje po swojemu

Kilometry wspomnień

Podróż przez świat ludzi zakochanych w pięknie starych aut (…) emocji związanych z kierowaniem unikatowych pojazdów oraz chęcią dzielenia się tym wszystkim - rozpisują się pomysłodawcy.

Tyski Ruch Klasyków zachęca właścicieli klasycznych samochodów, nie tylko z miasta i okolic, do kontaktu. Kontakt z TRK najłatwiej nawiązać można przez ich profil facebookowy lub e-mail )tyskiruchklasyko@gmail.com).

Świąteczna Parada Samochodów w Tychach 2023

Może Cię zainteresować:

Zbliża się parada aut-choinek! Tyski Ruch Klasyków świętuje po swojemu

Autor: Arkadiusz Korejwo

21/12/2023

Fial126p 126procent stylu 04

Może Cię zainteresować:

Za nami zlot i konkurs piękności maluchów na 50-lecie modelu

Autor: Arkadiusz Korejwo

24/07/2023

zlot maluchów rekord 2022

Może Cię zainteresować:

Parada 126 maluchów z Tychów do Mysłowic na 50-lecie Fiata 126p

Autor: Arkadiusz Korejwo

16/06/2023