Film dla maluchów Ella Bella Bingo w Dziecińcu Teatralnym w tyskiej Andromedzie

Trwa trzeci sezon inicjatywy Dzieciniec Teatralny, w ramach której kadra tyskiego Teatru Małego urządza wewnątrz Andromedy bezpłatne zajęcia i pokazy filmowe. W najbliższą niedzielę (8 lipca) dzieciaki będą mogły obejrzeć animację „Ella Bella Bingo”.

materiały promocyjne
ella bella bingo film

Dzieciniec Teatralny to cykl spotkań rodzinnych odbywający się od lipca do końca października w Pasażu Kultury Andromeda. Cykl składa się z dwóch niezależnych bloków - pokazów filmowych dla dzieci (godzina 12) oraz warsztatów plastycznych (około 13:30).

Przygodowy film o pięciolatkach

8 lipca w bloku filmowym przygotowano kierowany do najmłodszych norweski film z 2020 opowiada o dwojgu pięcioletnich przyjaciół - Elli Belli i Henrym, których beztroskę zaburza pojawienie się nowego mieszkańca okolicy, który kradnie tytułowej bohaterce uwagę chłopca. Henry nie chce nikogo skrzywdzić i ucieka. Ella Bella i Johnny muszą wyruszyć na poszukiwania i znaleźć go przed wyczekiwanym konkursem talentów. Wesoły i pogodny obraz z 2020 roku został świetnie odebrany na festiwalu Kino Dzieci, otrzymując nagrodę publiczności.

Atrakcje Paprocan

Może Cię zainteresować:

Wracają Tyskie Śniadania z lokalnymi wyrobami i społecznikami na Paprocanach

Autor: Arkadiusz Korejwo

05/07/2023

Wodny plac zabaw tychy jaworek 4

Może Cię zainteresować:

Wypasiony wodny plac zabaw na Jaworku powstanie mimo rozbieżności - wizualizacje

Autor: Arkadiusz Korejwo

04/07/2023

Kwarter proforma

Może Cię zainteresować:

Kolaboratorzy Kazika j pieśni Kaczmarskiego i Cohena 7 lipca na Paprocanach

Autor: Arkadiusz Korejwo

03/07/2023