Jam session w tyskim klubie bluesowym przed Rockiem Na Plaży 2023

Art Music Club (dawniej Riedel Music Club) na tyskim Wartogłowcu zaprasza w piątek (1 września) na jam session będące preludium do sobotniego koncertu Rock na Plaży, na którym zgodnie z lokalną tradycją również będzie „królował blues”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Na inaugurację sezonu klubowego orientujący się mocno na brzmienia bluesa i blues-rocka lokal przy Oświęcimskiej 53 w Tychach zaprasza wszystkich na otwarte jam session, na którym będzie można rozgrzać struny - te w gitarze, głosowe albo w duszy - przed sobotnimi koncertami na placu pod „Żyrafą”, gdzie przeniesiono znad paprocańskiego jeziora mini-festiwal Rock na Plaży.

Niech nasza bluesowo-rockowa rodzina spotka się także w murach Art Music Club na muzycznej uczcie, podczas której dźwięki uniosą nas wysoko, a z melodią popłynie to, czego słowami nie da się opisać - zachwalają organizatorzy.

Imprezę rozpoczynającą się o godzinie 19 poprowadzi Marek Gruszka; wstęp wolny (link do wydarzenia na Facebooku).

Bytom festiwal gorczycki

Może Cię zainteresować:

Koncert w Bytomiu zainauguruje Międzynarodowy Festiwal im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego. Występ odbędzie się 2 września 2023 w kościele św. Jacka

Autor: Katarzyna Pachelska

31/08/2023

Andrzej Kowalczyk na Tarnicy

Może Cię zainteresować:

Tyszanin przebiegł Koronę Gór Polski w niecałe sto godzin

Autor: Arkadiusz Korejwo

28/08/2023

Robotnica a wiki

Może Cię zainteresować:

Quiz z najnowszej historii Tychów. Dziesięć niełatwych pytań!

Autor: Arkadiusz Korejwo

08/06/2023