Różowy Mikołów: dobroczynno-zdrowotne wydarzenie 7 października

Trwają zapisy do promującego zdrowie kobiece i profilaktykę raka wydarzenia Różowy Mikołów, w ramach którego odbędzie się po raz czwarty prozdrowotny piknik na Rynku oraz dobroczynne marsze i rajd rowerowy na rzecz podopiecznej fundacji Rak'n'Roll.
Centrum Zdrowia w Mikołowie
Różowy Mikołów 2021
O godzinie dziewiątej w sobotę 7 października mikołowski Rynek zamieni się w centrum profilaktyczno-zdrowotne, gdzie w specjalnie przygotowanych punktach będzie można skorzystać z porad specjalistów, wykonać bezpłatne badania lekarskie czy wziąć udział we wspólnej aktywności ruchowej.

Organizatorzy - stowarzyszenie Różowa Wstążka i mikołowski MOSiR - przygotował także bieg i rajd rowerowy i marsze nordic walking oraz z wózkami, które wspólnie wystartują z rynku o godzinie 10. Zapisów można dokonywać w internecie;do 5 października, a także w dniu imprezy w biurze wydarzenia. Część sportowa ma charakter symboliczny - nie będą mierzone czasy pokonania tras.

Pakiet startowy zawiera koszulkę, torbę sportową, pelerynę, baton energetyczny oraz materiały nt. profilaktyki. Za uczestnictwo pobierane są wpłaty-cegiełki w kwocie minimum 50 złotych na rzecz cierpiącej na raka piersi z przerzutami Małgorzaty Sajan - podopiecznej Fundacji Rak’n’Roll. Można ich dokonywać poprzez stronę fundacji lub przelewem (75160014621893970410000129, tytuł: „dla Małgorzaty Sajan”; potwierdzenie ne email imprezy@mosir.mikolow.eu).

Zajęcia aerobiku z MOSiR Tychy

Może Cię zainteresować:

Darmowa joga I fitness z tyskiego BO także w chłodne miesiące

Autor: Arkadiusz Korejwo

02/10/2023

Batoniki miodowe Tyska Wataha

Może Cię zainteresować:

GKS Tychy wypuścił własny zdrowy batonik. "Nikt z watahy nie chodzi głodny"

Autor: Arkadiusz Korejwo

30/09/2023

Szpital Charite w Berlinie

Może Cię zainteresować:

Tyszanin sparaliżowany po wypadku za granicą potrzebuje wsparcia

Autor: Arkadiusz Korejwo

14/09/2023