GKS Tychy wypuścił własny zdrowy batonik. "Nikt z watahy nie chodzi głodny"

GKS Tychy jako pierwszy zespół hokejowy w kraju stworzył własną zdrową przekąskę - batoniki na bazie miodu. "Od teraz żaden kibiców pięciokrotnych mistrzów Polski nie będzie chodził głodny, bo w każdej chwili będzie mógł zasilić się wilczą energią" - chwalą się działacze klubu.
Tyscy hokejowi czempioni starają się stworzyć spójną markę - drużyna promuje w tym sezonie hasło Tyska Wataha i znaną już od kilku lat wilczą symbolikę reprezentującą m.in. głód walki i legendy o powstaniu Tychów:
Symbol wilka widnieje na koszulach meczowych, w grafikach na social mediach czy na akcesoriach, które można kupić w sklepie klubowym. Chcieliśmy przygotować jednak coś specjalnego dla naszych kibiców. Z racji tego, że na spotkania przychodzi wiele dzieci, to zdrowe batony najbardziej powinny trafić w ich gust (…) Baton zawiera sporą ilość zdrowych tłuszczy czy węglowodanów – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy klubu.

„Tyska Wataha nigdy nie chodzi głodna” - głosi hasło promocyjne.

Na razie klub stworzył trzy rodzaje batonów - miodowy, kawowy i bananowy. GKS zapewnia, że batony są całkowicie naturalne, ręcznie przygotowane i wolne od pustych kalorii (zamiast cukru używany jest miód). Na etykietkach, które nawiązują oczywiście do klubowych barw, znajdziemy wizerunki hokeistów. Producent batonów - firma B+ORSEL - w przeszłości współpracował przy dostarczaniu przekąsek dla Bayernu Monachium.

Batony wycenione na 5,50 zł swoją premierę będą miały w niedzielę 1 października, kiedy hokeiści będą rozgrywali domowe spotkanie z Energą Toruń. Pierwsza partia zostanie rozdana najmłodszym kibicom, którzy regularnie przychodzą na spotkania w ramach akcji „Z Klasą na Zimowym”.

Tyska Wataha

Może Cię zainteresować:

Hasło - Tyska Wataha. Hokejowy GKS Tychy prezentuje kampanię na nowy sezon

Autor: Arkadiusz Korejwo

04/09/2023

Stadion Miejski w Tychach

Może Cię zainteresować:

Tyska piłka zaprasza dzieci i młodzież. WF z zawodnikami i bilety za grosze

Autor: Arkadiusz Korejwo

21/09/2023

Joanna "Asi Mina" Bronisławska

Może Cię zainteresować:

Nowy sezon AUKSO4Kids: zabawa i warsztaty z emisji głosu i dykcji

Autor: Arkadiusz Korejwo

29/09/2023