Tyska piłka zaprasza dzieci i młodzież. WF z zawodnikami i bilety za grosze

Pierwszoligowa drużyna piłkarska z Tychów po średnio udanym sezonie prze mocno do przodu - miejsce w czołówce tabeli rozpala kibicowskie emocje, co wykorzystuje dział promocji klubu, ogłaszając specjalne promocje i zabawy mające przyciągnąć dzieci i młodzież na arenę GKS-u.

fot. Muzeum Miejskie Tychy
Stadion Miejski w Tychach

Piłkarski GKS zaczął ten sezon od pięciu zwycięstw z rzędu, a po ósmym meczu jest drugi w tabeli. Tak jak w starym powiedzeniu panny szły sznurem „za mundurem”, tak fani sportu - szczególnie młodzi - garną się w naturalny sposób do kibicowania zwycięzcom.

GKS Tychy jest obecny w szkołach - po raz piąty prowadzi dużą akcję skierowaną do młodszych uczniów. Poza tym drużyna z Edukacji szuka kibicowskiego "narybku" wśród uczniów szkół średnich, dla których ogłosiła specjalną promocję na Puchar Polski.

Z Edukacji do szkół i ze szkół na Edukacji

W ramach akcji „Edukacja na 7” lokalni uczniowie podstawówek i przedszkolaki są odwiedzani w placówkach przez zawodników tyskiego GKS-u, od których mogą dowiedzieć się jak wygląda zawód piłkarza i uczestniczą w lekcjach WF. W finale na Stadionie Miejskim - obiekcie klasy międzynarodowej - odbywa się międzyszkolny turniej piłkarski uczniów klas 1-3. W osobnych zawodach ogólnosportowych smaku rywalizacji będą mogły spróbować natomiast przedszkolaki.

W ostatniej kolejce ruszyła także zabawa karciana. Podczas sezonu na sektorze rodzinnym przy Edukacji 7 będą rozdawane kolekcjonerskie punktowane karty z wizerunkami graczy - kto zbierze ich co najmniej 11, będzie mógł zestawiać z nich składy - najlepszy z nich nagrodzony będzie nagrodą rzeczową oraz możliwość wyprowadzenia ekipy Dariusza Banasika na boisko podczas meczu ligowego.

Bilety za złotówkę dla uczniów i inne rabaty

28 września w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski tyscy futboliści zmierzą się z Wisłą Płock - z tej okazji władze klubu oferują uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy przyjdą z legitymacją do kasy między nadchodzącym wtorkiem a dniem meczowym bilety za symboliczną złotówkę.

Rabat w wysokości 50% otrzymają także wszyscy, którzy okażą bilet z ostatniego meczu ligowego, a posiadacze karnetów sezonowych wejdą bezpłatnie. Kasy stacjonarne będą otwarte od 12 do 18 we wtorek i środę, a w dzień meczowy od 13 do 18 (godzina rozpoczęcia spotkania).

Szpital Charite w Berlinie

Może Cię zainteresować:

Tyszanin sparaliżowany po wypadku za granicą potrzebuje wsparcia

Autor: Arkadiusz Korejwo

14/09/2023

Tyska Wataha

Może Cię zainteresować:

Hasło - Tyska Wataha. Hokejowy GKS Tychy prezentuje kampanię na nowy sezon

Autor: Arkadiusz Korejwo

04/09/2023

Tychy wiki 2

Może Cię zainteresować:

Quiz dla znawców Tychów. Tylko dla orłów!

Autor: Arkadiusz Korejwo

16/06/2023