Kolejny "domowy ninja" - bił ojca i wezwany patrol. Trudna interwencja policji powiatu mikołowskiego

Policja z Łazisk Górnych zatrzymała 27-latka oskarżonego o długotrwałego znęcanie się nad własnym ojcem. Przy interwencji i próbie ujęcia go zaatakował również policjantów; grozi mu do 5 lat więzienia.

Zrzut ekranu 2023 04 6 o 18 44 41

We wtorek (4 kwietnia) młody mężczyzna po raz kolejny rozpętał domową awanturę i groził swojemu 63-letniemu ojcu śmiercią. Podobna sprawa wydarzyła się niedawno w Bieruniu, gdzie świeżo zwolniony z więzienia agresor groził swoim rodzicom i rzucił się na wezwany patrol.

Niedługo po godzinie 18 policjanci z łaziskiego komisariatu zostali wezwani do jednego z mieszkań w centrum. Powodem wezwania był pijany 27-latek dobrze znany lokalnym funkcjonariuszom z urządzania domowych awantur.

Młodzieniec miał grozić ojcu śmiercią i bić go po twarzy

Zapadła decyzja o odstawieniu go na izbę wytrzeźwień; wpadł wtedy w szał i próbował wyrwać się policjantom, którzy zaczęli go obezwładniać. Agresor zdołał zadać im parę niegroźnych ciosów, zanim został zatrzymany i trafił już nie na izbę, a do aresztu.

W czwartek przewieziono go prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty znęcania się i grożenia ojcu od jesieni ubiegłego roku oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, znieważenia ich oraz zmuszenia do zaprzestania działań. Został objęty dozorem, aresztem domowym i zakazem zbliżania się do ojca; grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Bierun agresor policja

Może Cię zainteresować:

Bieruń: groził rodzicom śmiercią, potem bił policjantów. Dopiero co wrocił z odsiadki za podobne "akcje"

Autor: Arkadiusz Korejwo

28/03/2023

Zatrzymanie tychy napad kantor

Może Cię zainteresować:

Sprawcy napadu rabunkowego na właściciela kantoru w Tychach zatrzymani. To pięciu Gruzinów

Autor: Redakcja

04/04/2023

Policja mikolow

Może Cię zainteresować:

Trzy sądowe zakazy plus trzy promile. Kolejny weekendowy kamikaze i apele drogówki o pomoc

Autor: Redakcja

04/04/2023