Remont na Oświęcimskiej w piątek i po weekendzie. Będą utrudnienia na DK44 w Tychach

W piątek (17 marca 2023 r.) na ulicy Oświęcimskiej w Tychach znów pojawią się utrudnienia związane z remontami. Miejski Zarząd Ulic i Mostów rozpoczyna wymianę jezdni od skrzyżowania z ulicą Marzanny do węzła na Wartogłowcu.

Od godziny 7 rano w nadchodzący piątek, 17 marca, frezowana będzie jezdnia południowa od skrzyżowania w kierunku węzła, a następnie jezdnia w kierunku zachodnim. Utrudnienia z tym związane potrwają do godziny 15.00. Kilka dni później kładzione będą nowe nawierzchnie.

Wymiana jezdni ma się odbyć planowo 21 lub 22 marca, w zależności od pogody i logistyki. Ruch będzie utrzymany i sterowany ręcznie - Zarząd Ulic i Mostów prosi kierowców o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków.

W ramach bieżącej modernizacji remontowano ostatnio Oświęcimską od skrzyżowania z ulicami Sadową i Czarną do wysokości siedziby firmy Elmax. Wcześniej nowa nawierzchnia położona została na jej przedłużeniu - ulicy Mikołowskiej - od wlotu ulicy Burschego w kierunku wiaduktu oraz od wysokości wiaduktu do granicy miasta z Mikołowem.

Remont DK44 2022

Może Cię zainteresować:

Kolejny etap remontu nawierzchni DK44. Prace rozpoczną się na fragmencie ulicy Burschego

Autor: Martyna Urban

26/10/2022

Rondo Bocianów w Tychach

Może Cię zainteresować:

Nowa ulica w Tychach otwarta. Połączenie Goździków i Oświęcimskiej na Wygorzelu uzupełnią przystanki

Autor: Redakcja

20/12/2022