Surfin' USA! Koncert Stratosfery w sobotę w tyskim Art Musić Club

Szał! Instrumentalny zespół Stratosfera złożony z wytrawnych muzyków rockowych wystąpi w sobotę (6 stycznia) w kultowym tyskim Art Music Club. Rockmani znani z najróżnorodniejszych projektów zaprezentują anglo-amerykańskie taneczne rockowe przeboje lat 60.

materiały promocyjne
Zespół Stratosfera


Grupa Stratosfera serwuje anglosaski beat i surf rock z lat 60 - czasów, gdy w Polsce przebijały się pierwsze zespoły tego typu, a w Stanach i Anglii furorę robili Beach Boys czy Beatles. Zespół nie ogranicza się w repertuarze do tego pokroju megagwiazd - odświeża też kawałki znanych z instrumentalnego rocka formacji takich jak The Ventures czy The Shadows.

Usłyszymy sztandarowe utwory najważniejszych gitarowych zespołów świata. Z największą przyjemnością zapraszamy na koncert, jakiego przegapić absolutnie nie można - nie szczędząc superlatyw zapowiada klub.

Stratosfera powstała z inicjatywy gitarzysty i producenta Waldemara Kuleczki (Oddział Zamknięty, Papa Dance). W jej skład wchodzą również gitarzysta Artur Foremski, perkusista Dominik Dobrowolski (obaj znani z punk'n'rollowej Sexbomby) i basista Tomasz Latos.

Sobotni koncert rozpocznie się o godzinie 20. Bilety dostępne w cenie 50 (w przedsprzedaży) lub 80 złotych (w klubie).

***

Regulamin konkursu z biletami na koncert Statosfety na Facebooku


§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Wygraj bilet na koncert Statosfery w Art Musić Club”.
2. Organizatorem konkursu jest firma Media Operator sp z.o.o. ul. W Roździeńskiego 2a, 41-946 Piekary Śląskie.
3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie www.facebook.com/NowinyTyskie.

§ 2 WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:
a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego;
b) nie jest pracownikiem Media Operator;
c) nie jest członkiem rodziny pracownika Media Operator.

§ 3 NAGRODY


1. Nagrodami w Konkursie jest bilet na koncert Stratosfery w Art Music Club w Tychach 6 stycznia 2024 r. w liczbie 1.
2. Zdobywcą nagrody w Konkursie jest Uczestnik, wyłoniony przez Komisję Konkursową, który w czasie trwania konkursu, pod postem konkursowym na profilu facebookowym www.facebook.com/NowinyTyskie zamieści wpis zawierający odpowiedź na temat zadany w poście konkursowym.
3. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
4. Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i sposobie odbioru biletów poprzez serwis Facebook do maksymalnie 1 jednego) dnia od zakończenia Konkursu.
5. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Media Operator.
6. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§ 4 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE


Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na profilu hwww.facebook.com/NowinyTyskie.

Urząd Stanu Cywilnego w Tychach

Może Cię zainteresować:

Najmodniejsze imiona, śluby i demografia w 2023. Dane tyskiego USC

Autor: Arkadiusz Korejwo

03/01/2024

Trolejbus w Tychach, przełom XX i XXI wieku

Może Cię zainteresować:

Quiz o latach 90. i 00. w Tychach - na pewno to pamiętasz?

Autor: Redakcja

22/12/2023

Kadr z filmu "Radogol"

Może Cię zainteresować:

Jest już film o Radku Gilewiczu, słynnym wychowanku GKS Tychy

Autor: Arkadiusz Korejwo

29/12/2023