Tychy: 24 godziny nieprzerwanego futbolu dla Świetlikowa

Trwa Euro 2024; jutrzejszy, drugi mecz Polaków w fazie grupowej to - chciałoby się powiedzieć „zgodnie z tradycją” - mecz o być albo nie być na mistrzostwach. Jeśli jeszcze mało Wam w tym czasie futbolu, możecie wesprzeć hospicjum dziecięce Świetlikowo wykupując cegiełkę na 24-godzinny, nieprzerwany mecz na stadionie MOSiR w Tychach.

MOSiR Tychy
Boisko MO Si R w Tychach ulica AndersaPiąta edycja całodobowego futbololwego maratonu rozpocznie się w sobotę (22 czerwca) w południe. Morderczy mecz zostanie rozegrany na terenie ośrodka MOSiR na osiedlu A (Andersa 22). Mecz będzie rozgrywany na połowie boiska, a jednocześnie w grze będzie 6-7 zawodników.

Akcję zainicjował przed laty założyciel stowarztszenia sportowego Viking - Sławomir Buturla. Każdorazowo cegiełki od uczestników, sponsorów i partnerów trafiają na szczytny cel - zwykle są to hospicja i fundacje opiekujące się chorymi. Teraz przyszedł czas wesprzeć borykające się z poważnymi kłopotami finansowymi tyskie Świetlikowo - unikatowe miejsce będące połączeniem centrum opieki wytchnieniowej i specjalnego przedszkola dla nieuleczalnie chorych dzieci.

Każdy zespół chcący wziąć udział musi uiścić opłatę w wysokości minimum 200 zł - jest też możliwość zareklamowania się w trakcie imprezy. Więcej szczegółów u organizatora (telefon 668 345 866, e-mail calodobowymecz@gmail.com).

Water 4736282 1280

Może Cię zainteresować:

Maraton dla Świetlikowa. Sportowy „świr” będzie pływał non-stop na ratunek

Autor: Arkadiusz Korejwo

21/02/2024

GKS Tychy - trening

Może Cię zainteresować:

Co tam, panie, w tyskim GKS-ie? Sparingi, terminarz ligi, karnety i prezenty dla jubilatów

Autor: Arkadiusz Korejwo

17/06/2024

In The Silesian Sky 2024

Może Cię zainteresować:

Balony, Big Cyc, I Daniec. Atrakcje na początek wakacji w Tychach

Autor: Arkadiusz Korejwo

20/06/2024