Tychy: policjanci ocenili zeszły rok. Narada roczna w komendizie

Dzisiaj (8 lutego) na rocznej naradzie dowódców zaprezentowane zostały wyniki oraz przedstawione założenia i priorytety pracy tyskiej komendy policji. Statystyki wykazują poprawę w kluczowych aspektach bezpieczeństwa.
KMP w Tychach
Policja

W tyskiej komendzie odbyła się narada roczna, którą poprowadził komendant miejskinsp. Roman Fitrzyk wraz ze swoim zastępcą podinsp. Tomaszem Zawadzkim.

Na początku narady komendant miejski i jego zastępca przedstawili wyniki za ubiegły rok. W policyjnych statystykach zapisał się na zbliżonym poziomie pod kątem przestępstw kryminalnych. Wzrosła wykrywalność sprawców kradzieży z włamaniem oraz bójek i pobić.

Chciał wziąć kredyt…bez mieszania w to policji. Kuriozalna sytuacja w tyskim banku

Na uwagę zasługuje fakt, że na tyskich drogach odnotowano spadek ilości kolizji i wypadków drogowych. Niezmiennie trzema głównymi powodami zdarzeń są niezachowanie bezpiecznej odległości, nieprawidłowe omijanie i nieprawidłowe cofanie.

W spotkaniu wzięli udział liczni goście, w tym najwyżsi urzędnicy w mieście: p.o. prezydenta Maciej Gramatyka, przewodnicząca rady Barbara Konieczna, prokurator rejonowy Maria Paszek, reprezentujący strażaków mł. bryg. Tomasz Kostyra, komendant Straży Miejskiej w Tychach Ryszard Polcyn oraz naczelnik wydziału bezpieczeństwa urzędu miasta, Janusz Sojka.

Policja - "kogut" na radiowozie

Może Cię zainteresować:

Okropne piractwo mercedesa na pasach na Bielskiej w Tychach. Kobietę zmiotłoby jak liść

Autor: Redakcja

25/01/2024

Wypadek w Tychach, 4.02.2024

Może Cię zainteresować:

Tychy: śmierć pasażerki BMW, które wbiło się w bramę przy DK 44

Autor: Redakcja

05/02/2024

Sad Rejonowy w Tychach

Może Cię zainteresować:

To nie przelewki. Pijana matka nie odebrała dziecka z przedszkola, straciła opiekę

Autor: Redakcja

12/01/2024