"Tylko złoto!" - spotkanie z tyskimi hokeistami tuż przed nowym sezonem

W czwartek (7 września), czyli w przeddzień startu nowego sezonu
ekstraligi hokeja na lodzie, wiodący zawodnicy GKS Tychy spotkają się na stadionie piłkarskim przy Edukacji z fanami, dla których cel w tej edycji rozgrywek jest jasny - liczy się tylko złoto.

Łukasz Sobala/GKS Tychy
Gks

Tyski GKS jest obok Unii Oświęcim i GKS Katowice w ścisłej czołówce pretendentów do tytułu mistrzowskiego - w grudniu drużyna pokonała Unię w finale Pucharu Polski, jednak uległa kilka miesięcy później katowickiej „Gieksie” w finale ligowych play-offów. Kibice niewątpliwie nie nogą się doczekać możliwości rewanżu i następnych (szóstych) najwyższych laurów dla ekipy z tafli przy de Gaulle’a.

Drużyna zaprezentowała niedawno nowe, gustowne trykoty meczowe oraz zapowiedziała kolejne akcje fanowskie pod szyldem Tyskiej Watahy. By dodatkowo zagrzać kibiców, czołowi zawodnicy - Tomas Fučík, Bartłomiej Jeziorski i Alan Łyszczarczyk - spotkają się w czwartek z nimi osobiście w Tyskiej Galerii Sportu na terenie stadionu piłkarskiej sekcji GKS.

Bramkarz i bohater drużyny rodem z Czech oraz dwóch reprezentantów Polski - tyszanin i wielokrotny mistrz ligowy Jeziobrski i nowy nabytek GKS-u, napastnik Łyszczarczyk - ppowiedzą na nim o przygotowaniach do rozgrywek, planach na nowy sezon, a także o swoich karierach.

Spotkanie prowadzone przez Kamila Hajduka rozpocznie się o godzinie 18; wstęp wolny. Organizatorzy proszą o zapisy telefonicznie (515 717 430, także SMSem) lub mailowo (k.hajduk@tgs.tychy.pl).

Tyska Wataha

Może Cię zainteresować:

Hasło - Tyska Wataha. Hokejowy GKS Tychy prezentuje kampanię na nowy sezon

Autor: Arkadiusz Korejwo

04/09/2023

"Calineczka" reż. Tomasz Man

Może Cię zainteresować:

Mistrzowska marionetkowa „Calineczka” na tyskim festiwalu teatrów

Autor: Arkadiusz Korejwo

05/09/2023

Tychy wiki 2

Może Cię zainteresować:

Quiz dla znawców Tychów. Tylko dla orłów!

Autor: Arkadiusz Korejwo

16/06/2023