Tyscy kryminalni ujęli na przełomie maja i czerwca czterech poszukiwanych

Katalog osób poszukiwanych przez organy ścigania jest olbrzymi - każdy może to sprawdzić w internecie na urzędowym serwisie polskiej policji. Tyskiej jednostce udało się w ostatnim czasie skrócić ją o cztery pozycje, o czym informuje w swoim komunikacie.

a komendy.

KMP Tychy
Kmp tychy

Policyjna jednostka tropienia osób zaginionych i poszukiwanych (formalnie zwane są one Zespołami Poszukiwań i Identyfikacji Osób) tyskiej komendy ujęła w ciągu ostatnich paru tygodni czterech poszukiwanych listami gończymi.

  Pierwszy z nich został zatrzymany 24 maja; ustalono, że poszukiwany mężczyzna może przebywać w mieszkaniu partnerki w Chorzowie. Informacje potwierdziły się i 51-letni zbieg został zatrzymany na podstawie listu gończego wydanego przez mikołowskiego prokuratora.

  Kolejnego poszukiwanego tyscy kryminalni "zdjęli" 30 maja. 26-latek, który nie stawił się na odbywanie kary więzienia, został zlokalizowany na posesji przy ulicy Zrębowej w Tychach - zauważono tam jego pojazd. Następnego dnia w pobliskiej Gostyni ujęto kolejnego mężczyznę, który nie stawił się na odbycie kary pozbawienia wolności. W trakcie interwencji 26-latek zajmował się pracami na dachu domu.

  Najnowszym sukcesem policyjnych "tropicieli" jest zatrzymanie 38-latka poszukiwanego listem gończym, który został namierzony w Krakowie, gdzie wynajął mieszkanie. 10 czerwca pojawił się w Tychach, gdzie udało się go namierzyć dzięki samochodowi, którym przyjechał.

  źródło: KMP w Tychach

  Policja mikołów 12 06 2023 1

  Może Cię zainteresować:

  Sukces kryminalnych z Mikołowa w walce z oszustami. Bezczelność nie popłaciła

  Autor: Redakcja

  12/06/2023

  Pożar Tychy

  Może Cię zainteresować:

  Mama Marcina zginęła w ewakuacji z płonącego mieszkania na Dębowej. Apel o pomoc

  Autor: Arkadiusz Korejwo

  12/06/2023

  Policja mikołów 06 06 2023 1

  Może Cię zainteresować:

  3,5 promila u kobiety, ktora wjechała w budynek w Mikołowie

  Autor: Redakcja

  06/06/2023