Tyski MOSiR również otwiera darmowe treningi pod chmurką - w tym nawet tai-chi

Tego samego dnia, w którym rusza darmowa joga w parku Suble, będzie można zacząć korzystać także z tegorocznej oferty bezpłatnych treningów w plenerze tyskiego MOSiR. Do wyboru gimnastyka - standardowa i orientalna - oraz zajęcia wzmacniające kręgosłup.

MOSiR Tychy
Mosir tychy ćwiczenia

Jak pisaliśmy ostatnio, grupa FitTyskie otwiera w ten weekend piąty sezon otwartychtreningów jogi i fitness w tyskich parkach. Tego samego dnia (sobota, 3 czerwca) ze swoją ofertą ćwiczeń rusza również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - odbędzie się tego dnia pierwszy trening jogi, w następnych dniach ruszą kursy tai chi oraz zajęcia korekcyjne dla zdrowia kręgosłupa. W lipcu ruszy także „zwykła” gimnastyka.

Już w sobotę ruszy „Joga na Paprach” - następne spotkania będą miały miejsce w czwartki o 17 na trawniku przy boisku głównym KS Paprocany i w soboty o 9 na promenadzie OW Paprocany. Następnego dnia (4 czerwca) przy wspomnianym boisku pierwsze zajęcia z chińskiej gimnastyki tai chi - spotkania co niedzielę o godzinie 10.


Od poniedziałku 5 czerwca trener i instruktor Fitness Paweł Kochańczyk pomoże zainteresowanym pozbyć się wad postawy w ramach zajęć zdrowia kręgosłupa przy boisku koszykówki w paprocańskim ośrodku. Termin: poniedziałki o 17 i wtorki o 16:30. Fanom klasycznej gimnastyki dedykowane będą natomiast zajęcia prowadzone od 12 lipca we wtorki i czwartki o 17 na trawniku w ośrodku MOSiR przy ulicy Brzozowej.

Tzuk aktywne parki

Może Cię zainteresować:

Darmowa joga I fitness w tyskich parkach. Znajdzie się też coś dla dzieci

Autor: Arkadiusz Korejwo

29/05/2023

Dzień dziecka tychy 2023 bukiet talentów 2

Może Cię zainteresować:

Dzień Dziecka 2023 w Tychach: kino, paintball, teatrzyki i futboliści

Autor: Arkadiusz Korejwo

30/05/2023

Chrzciny 2023 film

Może Cię zainteresować:

Wraca kino plenerowe w tyskim MCK. Na początek tragikomiczne „Chrzciny”

Autor: Arkadiusz Korejwo

30/05/2023