Musicalowy Mikołaj odwiedzi 3 grudnia tyską Mediatekę

W tę niedzielę (3 grudnia) krakowski Teatr Kultureska wystawi dwukrotnie mikołajkowe przedstawienie pt. „Kopyta w górę” w audytorium Mediateki w Tychach. Po spektaklu mali widzowie otrzymają prezenty od legendarnego świętego.

Jak na świąteczne przedstawienie dla dzieci przystało, sztuka ta niesie uniwersalne przesłanie - w tym przypadku o marzeniach, prawie przyciągania, wdzięczności, docenianiu prostych chwil i ludzi dookoła. Kanwą jest opowieść o zaprzęgu świętego Mikołaja:

Renia i Rózia ostrzą kopyta i ćwiczą piruety na nocną podróż z saniami pełnymi prezentów. Choć wszystko działa bezbłędnie, jak za każdym razem w tym roku renifery czeka niespodzianka. Zapewne o tym nie wiecie, ale raz na tysiąc lat św. Mikołaj pozwala ciągnąć swoje sanie innemu zwierzęciu pociągowemu niż reniferowi. W tym roku (…) dołączył Osiołek Olek - głosi opis przedstawienia.

Po trwającym godzinę spektaklu nastąpi wręczanie prezentów na scenie. Rodzice zainteresowani wręczeniem prezentów w trakcie spotkania z Mikołajem, proszeni są o przekazanie paczek opisanych imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem dziecka (na paczce, nie bileciku) w dniu 3 grudnia od godziny 11 do Mediateki.

Początek o godzinie 15 i 18. Cena biletu wynosi 30 złotych - do nabycia w kasie Teatru Małego (tymczasowo w Andromedzie) lub na stronie teatru (link).

"Koncert światła"

Może Cię zainteresować:

Ewangelicy z Tychów zapraszają wszystkich na weekend u siebie

Autor: Arkadiusz Korejwo

01/12/2023

Nocne zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych

Może Cię zainteresować:

Andrzejki w Tyskich Browarach Książęcych. Nocne zwiedzanie

Autor: Arkadiusz Korejwo

29/11/2023

Tyski Klub Fotograficzny KRON 1978-1983 - wystawa

Może Cię zainteresować:

Unikatowe zdjęcia czarnego Śląska - premiera nowego fotoalbumu

Autor: Arkadiusz Korejwo

28/11/2023