Wigilia dla samotnych z tyskimi lokalami 23 grudnia w Andromedzie

Po raz siódmy osoby z Tychów i okolic, którym może zabraknąć w Wigilię towarzystwa lub przytulnego miejsca, mogą wziąć udział w miejskiej wigilii dla samotnych i potrzebujących w Pasażu Kultury Andromeda.

Freepik
Barszcz


Spotkanie w przeddzień właściwej Wigilii Bożego Narodzenia rozpocznie się dość wcześnie - zaplanowane jest na godziny 11-13. Miejscem akcji będzie przestrzeń jadalniana popularnego Baru Mlecznego Andromeda - oprócz niego swój udział zapowiedziało wiele innych tyskich barów i restauracji.

Wydarzenie powstało wskutek zabiegów aktywistów z Inicjatywy Tyskiej - wspierającej lokalnych przedsiębiorców grupy odpowiedzialnej także m.in, za pchle targi na Starych Tychach czy letnie sobotnie śniadania nad Jeziorem Paprocańskim. Mile widziani są także oczywiście wszyscy ci, którzy chcieliby przyjść i podzielić się czymś z potrzebującymi:

Przyjdźcie, delektujcie się smakiem, a my zadbamy o ciepłą atmosferę i gościnność (…) Zapraszamy wszystkich do wspólnego dzielenia się tym, co mamy, i sprawienia, by te święta były wyjątkowe dla każdego - zapraszają organizatorzy.
Olga Bartosiewicz

Może Cię zainteresować:

Tyszanka Olga walczy z chronicznym bólem kręgosłupa. Operacja pogorszyła sprawę

Autor: Arkadiusz Korejwo

20/12/2023

Świątecznie udekorowana witryna

Może Cię zainteresować:

Strójcie się, tyscy przedsiębiorcy! UM prowadzi konkurs na świąteczną witrynę

Autor: Arkadiusz Korejwo

11/12/2023

Policja przy altance śmietnikowej

Może Cię zainteresować:

Pokłosie mrozów w Tychach. Dwa zgony bezdomnych w ostatnim czasie

Autor: Redakcja

14/12/2023