Łowcy.B na tyskim Rynku i wilkowyjski festyn zakończą wakacje

Na zakończenie wakacji w dwóch dzielnicach Tychów z tradycjami - Wilkowyjach i Starych Tychach - odbędą się w sobotę (26 sierpnia) rodzinne festyny. Obie imprezy są dziełem mieszkańców, którzy skorzystali z budżetu obywatelskiego na ten rok.

Stare Tychy wydry na Rynku

Najpierw o godzinie 15 wystartuje na Rynku przygotowany przez lokalną społeczność festyn starotyski, na którym coś dla siebie znajdą i dzieci, i dorośli. Zabawę rozpocznie występ cyrkowca Pana Pedro, a o 16:20 zaplanowano spektakl dla najmłodszych kolektywu Fabryka Kultury; nie zabraknie też konkursów z nagrodami, a tyscy koszykarze sprawdzą sprawność przyszłych sportsmenów i sportsmenek. Po godzinie 18 na scenę wyjdą wielkie gwiazdy kabaretu - formacja Łowcy.B, a zwieńczeniem wydarzenia będzie wieczorny koncert zespołu One Night Band.

O 17 rozpocznie się natomiast w ogrodzie wilkowysjkiej placówki MCK (Szkolna 94) pożegnanie wakacji. Wśród atrakcji między innymi spektakl dla dzieci „Morskie Opowieści” Teatru Katarynka, występ legendy polskiej pantomimy, tyszanina Ireneusza Krosnego i kabaretowe show Beaty Chren i Marty Tadli-Orłowskiej. Na dzieciaki czekać będą też smakołyki. fotobudka i rozmaite zabawy z nagrodami; całość zwieńczy trwająca do 23 potańcówka z didżejem.

"Boscy" (2021)

Może Cię zainteresować:

Satyryczny „film o filmie” z plejadą gwiazd w ogrodzie MCK Tychy

Autor: Arkadiusz Korejwo

22/08/2023

Mozaika z ekewacji wieżowca ZEG w Tychach

Może Cię zainteresować:

Mozaika od A do Z - warsztaty z autorem wyatawy w tyskim Muzeum Miejskim

Autor: Arkadiusz Korejwo

22/08/2023

Zespół Leepy

Może Cię zainteresować:

Faworyci tyskiej publiki zamkną tegoroczny cykl koncertów na Paprocanach

Autor: Arkadiusz Korejwo

21/08/2023