Poważny wypadek w Tychach. Lądował helikopter LPR. Dwie osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko

Do groźnego wypadku drogowego doszło w czwartek 27 lipca 2023 r. w Tychach przy ul. Turyńskiej. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W czwartek 27 lipca 2023 r. po godz. 18.00 na skrzyżowaniu ulicy Turyńskiej z Samochodową w Tychach doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem pandą nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył toyoty yaris, której kierujący zatrzymał się przed sygnalizatorem świetlnym.

Kierujący fiatem został przetransportowany karetką do szpitala, natomiast pasażerka fiata w ciężkim stanie została zabrana przez helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Opieki medycznej wymagał również podróżujący toyotą 15-letni pasażer, który na szczęście jednak po badaniach został wypisany do domu.

Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci tyskiej jednostki wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

- Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o koncentrację i zwracanie uwagi na jezdnię i manewry wykonywane przez pozostałych uczestników drogi- mówią tyscy policjanci. - Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od nas samych. Zwłaszcza teraz, przy stale zmieniającej się pogodzie i warunkach drogowych należy zwracać szczególną ostrożność na to, co dzieje się na drodze. Tylko w ten sposób każdy bezpiecznie dotrze do celu - dodają.
Zatrzymanie przez KPP w Bieruniu 24 lipca 2023

Może Cię zainteresować:

„Mąż”-barbarzyńca z Lędzin schwytany. Notorycznie groził nożem i poniżał małżonkę

Autor: Redakcja

25/07/2023

Wybuch w oczyszczalni w Bojszowach 22 07 2023

Może Cię zainteresować:

Próbował rozbić pocisk szlifierką kątową. LPR zabrało 53-latka z Bojszów k/Tychów

Autor: Redakcja

24/07/2023

Krakow balice

Może Cię zainteresować:

Oszust spod Tychów wpadł po 20 latach na lotnisku pod Krakowem

Autor: Redakcja

20/07/2023