Przytulne pokoje tyskiego szpitala do długich odwiedzin po porodzie

Wojewódzki szpital wielospecfalistyczny w Tychach zaprezentował sale, gdzie w pełnej prywatności kobiety po porodzie mogą spędzać czas w towarzystwie bliskich. Osoba towarzysząca może spędzić w niej noc, a wystrój wnętrza przypomina warunki domowe.

Na specjalnej sali oddziału położniczego publicznego szpitala Megrez w Tychach matki mogą wygodnie spędzać czas ze swoim nowonarodzonym dzieckiem i bliskim w przytulnych, podobnych do domowych warunkach. Na wyposażeniu sali poza rozkładaną kanapą, łóżkiem dla pacjentki, łazienką z kabiną prysznicową, przewijakiem i wanienką znajdziemy tam dekoracje - kwiaty, obrazy czy poduszki wprowadzające kameralną atmosferę.

Trzydniowe wizyty z wyżywieniem

Przebywanie osoby towarzyszącej z pacjentką w jednym pokoju jest usługą płatną, a czaspobytu objęty umową wynosi trzy doby. Osoba towarzysząca ma również zapewnionposiłki w szpitalu, - śniadanie, obiad i kolację (w szpitalu Megrez funkcjonuje też bufet). Jest to jeden z niewielu szpitali w regionie, który oferuje podobne udogodnienia.

Tyski oddział położniczy jako jeden z najnowocześniejszych w województwie oferuje także inne udogodnienia podczas porodu - wannę do porodów w wodzie, muzykoterapię, aromaterapia, worki sako itp. W ostatnim czasie wzbogaciła się również o nowe, komfortowe łóżko porodowe. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej szpitala oraz pod numerem telefonu 32 325 52 32.

Szpital Megrez w Tychach

Może Cię zainteresować:

Bezpłatne badania cytologiczne w tyskim szpitalu dla kobiet w wieku 25-59 lat

Autor: Arkadiusz Korejwo

23/08/2023

Porodówka tychy dzień otwarty 16

Może Cię zainteresować:

Tłum przyszłych rodziców zajrzał w weekend na tyską porodówkę

Autor: Arkadiusz Korejwo

19/06/2023

Szpital Charite w Berlinie

Może Cię zainteresować:

Tyszanin sparaliżowany po wypadku za granicą potrzebuje wsparcia

Autor: Arkadiusz Korejwo

14/09/2023