Tomasz Karolak z „pięćdziesiątkowym” stand-upem w Tychach

W niedzielę 15 października swój program stand-upowy „50 - i co?” Dwukrotnie zaprezentuje tyskiej publiczności powszechnie rozpoznawalny aktor, muzyk i komik Tomasz Karolak. Zobaczyć go będzie można na deskach Teatru Belfegor (dawna siedziba WSZiNS).
Wikimedia Commons
Aktor Tomasz Karolak
W cyklu „Fabryka Mistrzów” niezależnego tyskiego teatru rozrywkowego Belfegor, który po kilku dekadach działalności znalazł stałą siedzibę w budynku dawnej uczelni wyższej na osiedlu C, zobaczymy powszechnie znanego i wzbudzającego sympatię Tomasza Karolaka - aktora kojarzonego z licznych ról komediowych w głośnych produkcjach pełnometrażowych i telewizyjnych.

Rockowa swada gwiazdora

Najnowsze dziecko cieszącego się sławą Karolaka to autorskie show, w którym zobaczyć go będzie można także jako wokalistę i muzyka. Program jest zgodnie z tytułem podsumowaniem jego dotychczasowej drogi artystycznej. Jak głosi opis widowiska, intensywna kariera skłoniła artystę do podzielenia się związanych z nią przeżyciami.

Cięty a zarazem inteligentny i pozbawiony skrupułów, rockowy język Tomka, wprowadzi Was w świat show biznesu jakiego nie znacie. Stand-up przedzielony piosenkami śpiewanymi na żywo przez Tomasza, które towarzyszą mu do tej pory w jego drodze artystycznej - zachwalają organizatorzy.

Spektakle odbędą się o godzinie 17 i 19. Bilety w cenie 70-90 złotych (bilet normalny) dostępne w serwisie KupBilecik.pl.

"40% do miłości"

Może Cię zainteresować:

„40% do miłości” - premiera spektaklu-eksperymentu w Andromedzie

Autor: Arkadiusz Korejwo

12/10/2023

Manifestacja "Solidarności"

Może Cię zainteresować:

„Śląska Duszo Solidarności” - piątkowy koncert ku czci walk o wolność

Autor: Arkadiusz Korejwo

11/10/2023

Tychy wiki 2

Może Cię zainteresować:

Quiz dla znawców Tychów. Tylko dla orłów!

Autor: Arkadiusz Korejwo

16/06/2023