Tychy: Kolejne potrącenie na rondzie. Poszkodowana jechała na hulajnodze

Jak informuje portal 112tychy.pl w piątek, 5 sierpnia 2022 r., na oznakowanym przejściu dla pieszych z przejazdem rowerowym przy rondzie Paprocańskim doszło do potrącenia kobiety jadącej na hulajnodze.

W piątek, 5 sierpnia, około godziny 13.30 na oznakowanym przejeździe rowerowym przy rondzie Paprocańskim kierowca samochodu osobowego potrącił kobietę jadącą na hulajnodze elektrycznej.

Na miejsce wysłano zespół ratowników medycznych oraz patrole policji. Na czas działań służb zablokowany był pas skrętu w prawo z ul. Armii Krajowej w al. Piłsudskiego, w kierunku terenów przemysłowych.

Kobieta jadąca na hulajnodze nie doznała poważnych obrażeń. Winny okazał się kierowca osobowego Opla. Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Zdarzenie drogowe 3 sierpnia

Do ostatniego potrącenia osoby jadącej na hulajnodze doszło przy rondzie Olimpijskim. Wtedy kierująca hulajnogą także przejeżdżała przez przejście dla pieszych z przejazdem rowerowym. Podczas zdarzenia, które miało miejsce 3 sierpnia poszkodowana miała mniej szczęścia. Trafiła z obrażeniami głowy do szpitala.

Potrącenie kobiety  w Tychach

Może Cię zainteresować:

Potrącenie kobiety na hulajnodze na al. Jana Pawła II. Poszkodowana trafiła do szpitala

Autor: Redakcja

03/08/2022

Potrącenie kobiety na hulajnodze

Może Cię zainteresować:

Potrącenie kobiety na przejeździe dla rowerzystów. Jechała na hulajnodze elektrycznej

Autor: Redakcja

29/03/2022

Tyski "drift" na rondzie Paprocańskim.

Może Cię zainteresować:

Kierowca BMW, który „driftował” na rondzie w Tychach nie zostanie ukarany

Autor: Redakcja

31/01/2022