Wracają Tyskie Śniadania z lokalnymi wyrobami i społecznikami na Paprocanach

Stowarzyszenie Inicjatywa Tyska, organizator m.in. popularnego jarmarku staroci i charytatywnych koncertów pod Żyrafą, ogłosił nowy sezon sobotnich śniadaniowych pikników na Paprocanach, na których spróbować będzie można ciekawych lokalnych produktów i uczestniczyć w warsztatach z różnych dziedzin zdrowego życia.

Śniadania odbywać się będą co drugą sobotę wakacji - pierwsze z nich planowane jest na 8 lipca. O stałej porze - między 10 a 13 swoją ofertę prezentować będą tam między innymi lokalna pasieką Gucio, bar ze zdrową żywnością czy ekologiczna piekarnia.

Wśród atrakcji dla dorosłych wymienić można warsztaty krawieckie, taneczne i różne formy fitness; na miejscu dostępne będą porady dietetyczne specjalistów z technikum TEB Edukacja, a starsi mieszkańcy będą mogli skonsultować swoje sprawy z działaczami Tyskiej Rady Seniorów. Uzupełnieniem będą kąciki i atrakcje dziecięce i pokazowe treningi jiu-jitsu dla najmłodszych z mistrzem Andrzejem Borowcem. Muzyczną oprawę zapewniać będzie akustyczny zespół Paganda.

W przypadku niesprzyjającej pogody w danym dniu wydarzenie odwołane. Więcej informacji dostępnych jest na facebooku organizatora (link).

Wodny plac zabaw tychy jaworek 4

Może Cię zainteresować:

Wypasiony wodny plac zabaw na Jaworku powstanie mimo rozbieżności - wizualizacje

Autor: Arkadiusz Korejwo

04/07/2023

Kwarter proforma

Może Cię zainteresować:

Kolaboratorzy Kazika j pieśni Kaczmarskiego i Cohena 7 lipca na Paprocanach

Autor: Arkadiusz Korejwo

03/07/2023

Biały obrus tychy 1

Może Cię zainteresować:

Tyszanie zaprosili operowego solistę na sąsiedzki Dzień Seniora 5 lipca

Autor: Arkadiusz Korejwo

30/06/2023